מגזין רנו

חמישה פריטים שיוסיפו טוויסט לעיצוב המשרד שלכם

חברות הענק כבר הבינו שהשקעה ביצירת סביבת עבודה כיפית לעובדים היא מפתח לשיפור הפרודוקטיביות של העובדים. השקעה הן באזור העבודה והן באזור מנוחה עם פריטים מיוחדים שנותנים תחושה מיוחדת, בין אם זו תחושת פרימיום, תחושת רטרו או תחושה תעשייתית, מגבירה את היצירתיות, את המוטיבציה ואת ההירתמות של העובד לחברה. לא חייבים להיות פייסבוק או גוגל כדי ליצור עיצוב משרדי מרשים ובעל אופי. היום קל למצוא פריטים מעוצבים שמאפשרים לכם להוסיף טוויסט מרענן לעיצוב המשרדי.

פרימיום מעוצב: ספרייה ופינת ישיבה בפריט אחד

אחת הדרכים לחולל שינוי עיצובי במשרד היא להפוך פריט פונקציונלי לפריט מעוצב שמושך אליו מבטים. כך, למשל, אפשר לשלב בפריט אחד גם ספרייה לספרים ולמגזינים, גם פינת ישיבה וגם פריט עיצובי מרהיב. עיצובים חדישים ומקוריים יכולים להפוך את הספרייה המקובלת מפריט אנכרוניסטי לפריט עכשווי ומעוצב.

אפשר למצוא ספריות בצורות מקוריות, כמו צורה מעוגלת או אובאלית חלולה הדומה לקונכייה, שעליה מסודרים הספרים ובמרכזה חלל מרופד המשמש פינת ישיבה. כך, הספרייה המשמימה מוסיפה נופך פרימיומי לעיצוב המשרד וגם מקום ישיבה ומנוחה לעובדים.

עיצוב תעשייתי: לא חייבים רצפת בטון מוחלק

לתאורה השפעה רבה גם על עיצוב המשרד והאווירה בו. שפע גדול בענף התאורה מאפשר למצוא גופי תאורה המתאימים לסגנונות עיצוב שונים, כולל עיצוב תעשייתי מעניין. סגנון תעשייתי אינו אומר שעמום ואפרוריות של רצפות בטון מוחלקות, להפך. יש גופי תאורה צבעוניים המעוצבים בסגנון תעשייתי תוך שימוש בחומרים כמו ברזל ומבנה גס. שיבוץ מנורות רצפתיות בסגנון תעשייתי או מנורות תלויות בסגנון זה יכניס הרבה מאוד עניין, צבע ואווירה כיפית ומגניבה למשרד. כך, למשל, שימוש בצינורות מתכת הופך את התאורה העילית לפריט שהוא חגיגה לעיניים.

איך לרתום את הבלגן לעיצוב ססגוני? זה תלוי

אם אפשר לתפוס שתי ציפורים במכה אז למה לא? סדר הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב.

אם תשימו לב, הדבר הראשון שירשים אתכם בכניסה לחדר במלון הוא קודם כול הסדר השולט במרחב: כל דבר נמצא בדיוק במקום שלו. את אותו סדר אפשר ליצור במשרד ואפילו בקלות ובצורה נעימה עם אביזר פשוט כמו אורגנייזר. אורגנייזר מעוצב הנתלה על הקיר עוזר לכם לנצל את הקירות כאזור אחסון לפריטים שבדרך כלל יוצרים בלגן, וכך גם לצבוע את הקיר וגם להשאיר סדר על השולחן.

ירוק בעיניים: איך להכניס תחושה כפרית למשרד?

אחד מסגנונות העיצוב התופסים מקום ניכר בעיצוב בתים ו"זולג" גם לעיצוב משרדים הוא סגנון העיצוב הכפרי. דווקא ככל שיש התקדמות טכנולוגית יש רצון לחזור אל הטבעי והירוק. אז היום, דווקא באמצעות הטכנולוגיה, זה אפשרי. מה דעתכם ליצור לכם קיר שכולו צמחייה עשירה וצפופה?

קירות ירוקים עושים כיף בעיניים ויוצרים רעננות לא רק במראה אלא גם באפקט הטיהור שמביאים צמחים. הצמחים לא תופסים הרבה מקום ולא זקוקים לטיפול אינטנסיבי. אפשר לגדל תבלינים או להתמקד בצמחים עם פרחים ססגוניים ובולטים. על הדרך, קיר הצמחים מהווה גם בידוד אקוסטי ותרמי כך שהרווח הוא יותר מכפול. אם אינכם רוצים צמחייה אמיתית, למרות שיש לה שפע של יתרונות, אפשר להתקין גם קיר ירוק מצמחיית פלסטיק, שמבחינת המראה נותנת אפקט דומה.

אוריינטלי: לא יאומן מה שטיחון ומדבקות קיר יכולים להשיג

המשרד מעוצב בסגנון סטנדרטי ואתם רוצים להכניס חמימות ועניין מבלי לעשות שינויים מרחיקי לכת? אין צורך ללכת רחוק מדי. יש צורות או דוגמאות שבאופן מיידי ייצרו את השינוי ויכניסו צבע, חמימות ואותנטיות. אחת הצורות שיעשו מייד את העבודה היא המנדלה. אפשר לשלב את המנדלה כמדבקת קיר גדולה ובולטת בשלל צורות, דוגמאות וצבעים. יש גם שטיחוני PVC המתאימים למטבחון ויוצרים אפקט משלים. גם בשטיחונים וגם במדבקות הקיר אפשר לבחור בין צורות חיתוך שונות ומגוון דוגמאות וצבעים.
רוצים ליצור לעובדים סביבת עבודה נעימה וכיפית שתיתן להם להרגיש מיוחדים ובעלי משמעות? פריטי עיצוב מעניינים ומקוריים יכולים להפוך עיצוב סטנדרטי לפרימיומי, כפרי, תעשייתי או ססגוני, כזה שמכניס רוח חדשה למשרד.

עוד כתבות במגזין

בניין אינטל בחיפה
בניה ירוקה בשירות הטבע
חברת הייטק שממחזרת מים, בנק שמשפיע על אופן כניסת האור מבחוץ ומרכז מסחרי שמגדל ירקות: קבלו 5 מבנים ירוקים שעושים שימוש חכם במשאבי הטבע
מבט מקרוב על לוח מחוונים של רכב רנו
טיפים מוכחים להפחתת צריכת הדלק
שינויים קטנים בהרגלי הנהיגה יכולים לחסוך לנו הרבה דלק, והינה שבעה כאלה שתוכלו ליישם מייד.
תכנון תאורה משרדית
עיצוב באמצעות אור
כיצד לתכנן נכון את התאורה במשרד כך שתשדרג את העיצוב וגם תתרום למצב הרוח? קראו את המדריך לתאורה נכונה במשרד.