מגזין רנו

צרכנות וסביבה

מכוניות היברידיות נגד זיהום: תרומתן לסביבה

במאמר זה נחקור את ההשפעה המכרעת של הרכבים ההיברידיים על הסביבה, כיצד הם מסייעים בשמירה על הסביבה וכיצד הם תורמים לעתיד ירוק יותר.

כמה פעמים נצטרך למלא דלק ברכב היברידי?

אחד היתרונות המשמעותיים של רכבים היברידיים הוא היכולת הגבוהה שלהם בנסיעות ארוכות. מהם בדיוק היתרונות האלה, ומה הופך את הרכבים ההיברידיים של רנו לאיכותיים כל כך כשנוסעים ממטולה לאילת? גלו כל מה שצריך לדעת על היברידיות למרחקים ארוכים.

כיצד פועל מנוע היברידי

למדו כיצד עובד מנוע היברידי, מה ההבדלים בינו לבין מנועים אחרים, ובהזדמנות זו תכירו גם את טכנולוגיית E-Tech של רנו – ההיי לייט בתחום הרכבים ההיברידיים.

כיצד נמנע שכחת ילדים ברכב?

זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו, ולכן חשוב לדעת כיצד למנוע שכחת ילדים ברכב. לפניכם כמה טיפים מועילים לנושא חשוב זה.

הקשר בין אנרגיה ירוקה לרכב חשמלי

מה הקשר בין רכבים חשמליים לבין אנרגיה ירוקה ומאמצי השמירה על כדור הארץ? אנחנו כאן עם כל מה שצריך לדעת בנושא.

תחזוקה של רכב היברידי

בתקופה בה רבים בוחרים לעבור לרכבים היברידיים, חשוב לדעת איך לתחזק ולשמור על רכב כזה. גלו את כל מה שחשוב לדעת על תחזוקת רכב היברידי.

טיולי שטח עם הילדים

כדי לצאת לטיול שטח מהנה עם כל המשפחה, צריך את הרכב הנכון והציוד הנכון, אבל הכי חשוב – המסלול הנכון. לפניכם שלושה טיולי שטח מומלצים באזורים שונים בארץ.

מהו רכב היברידי?

בשנים האחרונות, נכנסו הרכבים ההיברידיים לשוק הרכב ויצרו בו מהפכה של ממש. מה זה רכב היברידי, איך עובד רכב היברידי ועוד...

מדריך לקניית רכב חדש

החלטתם שהגיע הזמן להחליף את הרכב הישן שלכם ברכב חדש לגמרי? החל מתקציב, דרך בטיחות ועד נוחות – כל מה שצריך לדעת לפני קנייה של רכב חדש.

טיפולים לרכב - גם אם הוא חדש

שמירה על הרכב חשובה גם ברמת הטיפולים השגרתיים. בואו נכיר את הטיפולים השונים שכדאי לבצע ברכב מדי שנה, חודש ואפילו מדי יום.

מדריך הכבישים המהירים של ישראל

בואו נכיר את ההגדרה של הכבישים המהירים בישראל, את מיקומם של הכבישים השונים ואת המקומות אליהם אפשר להגיע ולטייל דרך כבישים אלו.  

טיפים לבטיחות ילדים ברכב

ילדים זה הדבר האהוב והחשוב ביותר שיש לכם בעולם. לפניכם מספר עצות שיעזרו לכם לשמור על בטיחות ילדיכם במהלך הנסיעה.

טיפים חשובים לנסיעה בטוחה

הכבישים בישראל יכולים להפוך למרחב מסוכן עבור נהג לא מיומן וסביבתו, ולכן חשוב להקפיד מאוד על נסיעה בטוחה. קבלו חמישה טיפים חיוניים לנסיעה בטוחה.

רכב חסכוני בדלק

רבים מאתנו מחפשים רכבים חסכוניים בדלק, שיכולים להקל על ההוצאות החודשיות שלנו באופן משמעותי. אז איך מוצאים רכב חסכוני בדלק?

שיפורים לרכב

אל מול האופנה החדשה לבצע שיפורים ברכב, חשוב לשאול מה מותר לעשות ובהתאם לכך להבין האם כדאי לבצע שיפורים ברכב.

דיזל מול בנזין - ראש בראש

מתכננים לקנות רכב חדש? גורם אחד שנמצא בהחלטת הקנייה - מנוע בנזין או מנוע דיזל? העמדנו במבחן את מנועי הדיזל והבנזין אחד מול השני ויצאנו לברר.

טיפים מוכחים להפחתת צריכת הדלק

שינויים קטנים בהרגלי הנהיגה יכולים לחסוך לנו הרבה דלק, והינה שבעה כאלה שתוכלו ליישם מייד.

חיים ירוקים - אקולוגי ומשתלם

טיסות מוזלות, מרחבים להולכי רגל, גגות ירוקים ובית שלומד אותנו: כך החיים הירוקים יהיו נוחים ומשתלמים יותר.

כלכלה שיתופית – למנף, לשתף, לחסוך

מהי הכלכלה השיתופית וכיצד היא עובדת? הינה שלוש פלטפורמות דיגיטליות המבוססות על מודל הכלכלה השיתופית – מהבולטות והחלוציות בתחומן.

בניה ירוקה בשירות הטבע

חברת הייטק שממחזרת מים, בנק שמשפיע על אופן כניסת האור מבחוץ ומרכז מסחרי שמגדל ירקות: קבלו 5 מבנים ירוקים שעושים שימוש חכם במשאבי הטבע