רנו - השקט הנפשי שלך

חוויית שירות וטיפול מקצועי לרכב

הרכב שלכם הוא מחשב על גלגלים. מכוניות מודרניות יכולות להכיל יותר מ-50 מעבדי מחשב שונים השולטים כמעט על כל פעולה ברכב: הזרקת הדלק, ההיגוי, הבלימה ומערכות הבטיחות. הטכנולוגיות האוטונומיות מספקות לנו בכל שנה עוד שפע של מערכות מחשב חדשות ומתקדמות, והרכב הופך לטכנולוגי יותר ויותר. למהפכה זו השלכות מיידיות על אופן הטיפול ברכב ועל הידע שנדרש היום כדי לייצר חוויית שירות וטיפול על ידי בעלי המקצוע.

ליווי מקצועי ומתמשך של היצרן לאורך כל הדרך

העידן הטכנולוגי בענף הרכב חולל מהפכה עולמית גם בתחום הטיפול ברכב: מטיפול פרטני בתקלות שצצות במהלך השימוש ברכב, לתפיסת עולם של מתן מעטפת טיפולית מתמשכת. במרכזי השירות של קרסו, יבואנית רכבי רנו, ניסאן, דאצ'יה ואינפיניטי, מביאים את התפיסה הזו לישראל, בשותפות הדוקה עם היצרן.

"אנחנו לא מתייחסים אל הרכב כאל מכירה חד פעמית", אומר אודי אברהמי, מנהל מרכזי השירות של קרסו. "כיום, רכב חייב לבוא יחד עם ליווי מקצועי של היצרן לאורך כל הדרך, אחרת הבעלים שרכש את הרכב לא יוכל ליהנות ממלוא הביצועים שלו לאורך זמן".
מוקד שירות לקוחות
חייג 3575✱
מוקד השירות החדש שילווה אותך לאורך כל הדרך.
שירות למסחריות רנו
שירות מסחריות
שירות עם מוניטין

טיפול במרכזי השירות של היבואן דווקא חוסך כסף

טיפול במרכזי השירות של היבואן נתפס בקרב חלק מהציבור כיקר יותר מאשר טיפול במוסך רגיל, אך הכול עניין של זווית הסתכלות - רווח לטווח קצר או רווח לטווח ארוך. טיפול במרכז השירות של קרסו יגרום ללקוח להפיק את המיטב מהרכב, ולשמור על אמינות ועל ביצועים מקסימליים לאורך זמן, מה שיבוא לידי ביטוי בפחות תיקונים מיותרים בטווח הארוך. כך, למשל, בכל כניסה של רכב לאחד ממרכזי השירות שלנו הוא מתחבר ישירות למכשיר אבחון ממוחשב שמחובר למאגרי ידע של היצרן. אותו מכשיר מבצע מעת לעת עדכון גרסאות למחשבי הרכב וכך משפר את ביצועיו ומונע תקלות. בסופו של דבר, טיפול במוסך היבואן חוסך כסף על תיקונים עתידיים ושומר על ערך המכונית לזמן רב יותר בעת מכירת הרכב.
תיאום תור לטיפול במרכז שירות לרנו שלך
הזמנת תור אונליין
בין אם מדובר בטיפולים שוטפים או הכנה לטסט, הזמן תור באתר בזמן ובמקום שנוח לך
טיפים לתחזוקה נכונה של הרנו שלך
טיפים ושאלות נפוצות
אחזקה נכונה של כלי הרכב מונעת סיבוכים והוצאות מיותרות.
בדוק אם יש קריאת שירות לרנו שלך
בדיקת RECALL
הבטיחות שלך ושל רכבך.


הצטרפות לרשת מרכזי השירות של קרסו מוטורס

מוסך מורשה, מעוניין להצטרף לרשת מרכזי השירות של קרסו מוטורס? לפניך מסמכים המרכזים את כל אמות המידה שהינך נדרש לעמוד בהן