האיכות שלנו - השקט הנפשי שלך

שירות רנו

רנו איתך 24/7

כיבואני רנו בישראל, המובילים את מהפכת השירות בתחום הרכב, אנו מאמינים שתפקידנו לדאוג לך לאחר רכישת הרכב, גם אם רכשת את הרכב לפני שנים אחדות.
בדיוק לשם כך פתחנו את שירות רנו איתך
באמצעות שירות זה תוכל להזמין טיפול בכל אחד ממרכזי השירות שלנו, לקבל מידע לגבי שעות הפעילות של מרכזי השירות, סיוע בנושאים טכניים ועוד.  בנוסף לכך, בכל מקרה של בעיה, שאלה, או חלילה תאונה יעמוד המוקד לשירותך ויסייע לך החל מתיאום גרירה אל אחד ממרכזי השירות שלנו דרך מגוון פתרונות ותנאים מועדפים אותם תוכל לקבל רק כי אתה לקוח רנו.

כשאתה נוהג על רנו, אתה רוצה להיות בטוח שהוא יעניק לך שנים רבות של נסיעה מהנה ונטולת דאגות וכשאתה בוחר ברנו, זה בדיוק מה שאתה מקבל. כל רכב חדש ואיכותי של רנו מגובה בהבטחה מוצקה ונחושה ובמחויבות של רנו להעניק לך תמיכה, נוחות ומומחיות אם אי פעם תזדקק לכך.

טיפול במקרה תאונה

במוקד החירום שלנו ידאגו לך, גם אם השעה 2:00 בלילה וסוכן הביטוח שלך ישן. מוקד החירום זמין בשבילך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
נציגי השירות שלנו ערוכים לטפל בכל נושא ועניין במקרה של תאונה, הם ידאגו להזמין עבורך שירותי גרירה או להפנות אותך למרכז השירות הקרוב של רנו, והחשוב מכל - הם יבטיחו שהרכב שלך יקבל את הטיפול המקצועי הטוב ביותר, כולל שימוש בחלקי חילוף מקוריים או תואמים, מבלי לפגוע בתנאי התשלום וההשתתפות העצמית שלך.

תוכל ליהנות ממגוון הטבות:

תיאום גרירה

למרכזי השירות שלנו *

רכב חלופי

מהיום הראשון **

שירות חניית לילה

כשמרכז השירות שלנו סגור

תנאי תשלום גמישים

שוטף + 90

* תיאום גרירה עפ"י תנאי הפוליסה הביטוחית ו/או על חשבון לקוח.
** הטבת רכב חלופי תינתן על פי היתכנות פוליסה ביטוחית ו/או בתשלום.


טיפול במקרה תקלה

התעוררה תקלה ברכב? נתקעת? הרכב לא מניע? פשוט תתקשר בכל שעה, מכל מקום, והנציגים שלנו ישמחו לעזור ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבורך ועבור הרכב שלך.
נציגי השירות שלנו ערוכים לטפל בכל נושא ועניין במקרה של תקלה. הם ידאגו להזמין עבורך שירותי גרירה, לקשר אותך עם אנשי שירות במידת הצורך, והחשוב מכל - הם ידאגו שהרכב שלך יקבל את הטיפול המקצועי היותר שקיים .

תוכל ליהנות ממגוון הטבות:

תיאום גרירה

לכל אחד ממרכזי השירות שלנו *

אחריות לשנתיים

על כל תיקון בחלקי חילוף מקוריים

בקרת איכות

בדיקת 27 מערכות, לפי הוראות היצרן

ליווי אישי

מרגע הכנסת הרכב למרכז השירות ועד לשחרורו