מחווה לדגמי ספורט אגדיים

Renault Twin'Run Concept

רכב הקונספט התורם לטיפוח הרוח הספורטיבית של המותג. דגם זה חוגג את התשוקה למכוניות באמצעות הוקרה מיוחדת לדגמים האגדיים RS Turbo ו-Clio V6.

גרסה מודרנית ושובבה

מכונית הקונספט Twin’Run היא גרסה מודרנית ושובבה של המכונית העירונית, ומבטאת את השלב החמישי באסטרטגיית העיצוב של רנו, המבוססת על השלבים העיקריים במחזור החיים. Twin’Run מייצגת את שלב ה"משחק" (Play) ומדגימה את מגוון אפשרויות ההתאמה של מכונית עירונית לתקופה.

Twin’Run מתחברת באופן מושלם לסדרת רכבי הקונספט הממחישים את האסטרטגיה העיצובית של רנו. צורת היהלום הדומיננטית מלפנים מדגישה את זהות המותג החדשה בהתאם לתפיסת העיצוב החדשה של רנו. המכונית מגיעה בצבע הכחול, בזהה לצבע המייצג את השלב החמישי "Play" באסטרטגיית העיצוב של המותג. מקומה של Twin'Run הוא בעולם הספורט המוטורי.

כחול ואדום

גימור הצבע הכחול ב- Twin'Run כולל קווים מתאר גרפיים עם ירכתיים מובלטות המודגשות באמצעות נגיעות בגוון אדום עם פס קישוט אדום הנמתח לכל אורכה, וכן פסי קישוט אדומים על הגג. תוספת של גוון אדום נמצאת גם מלפנים, שם הצבע מדגיש את הגריל הקדמי, וכן, על מראות הצד הדקות במיוחד ובשוליים של הכנף האחורית. חישוק אדום מקיף את חישוקי הגלגלים ומדגיש את המראה הייחודי בשחור לבן.

מחווה לאגדה המוטורית

הספרה "5" בדלתות מתייחסת לדגם רנו R5 Turbo, מכונית הראלי האייקונית של שנות השמונים.
מגוון אלמנטים עיצוביים מהווים הוקרה למכונית אגדית זו, החל מעיצוב הפנסים הקדמיים ועד לירכתיים הנדיבות מאחור. התוספת של ארבעה פנסים שטוחים מלפנים בתאורת LED הינה וריאציה מודרנית של מתלי התאורה המיוחדים ששימשו באירועי הלילה של מירוצי ראלי.

מרכב קונספט אל הרנו שלך

יש לנו את הרכב שאתה צריך

R.S. 2027 Vision

העתיד של רנו ספורט מתממש כבר עכשיו.

TREZOR Concept

העתיד של רכבי GT חשמליים