human first program

בטיחות על פי רנו

human first program

בטיחות גבוהה יותר עבור כל משתמשי הדרך
שיתוף בנתונים, מבחני התרסקות, מבדקים בקנה מידה רחב... רנו מחויבת להפחתת מספר התאונות וחומרתן.

זוהי תוכנית "Human First", בני אדם קודמים לכל, אשר פותחה בשיתוף עם חוקרים, מומחים ולוחמי אש, שיש לה מטרה אחת בלבד: לשפר את הבטיחות עבור כל משתמשי הדרך בכל יום.

עד
32

מערכות מתקדמות לסיוע בנהיגה

מעל
60

מאפייני בטיחות

מעל
2,000

פטנטים בטיחותיים שהוגשו(1)

מעל
5,000

פטנטים בטיחותיים שהוגשו(2)

(1) פטנטים שהוגשו מאז שנת 1,969.
(2) פטנטים שהוגשו ב-17 מדינות.


רנו ולוחמי אש

במסגרת תוכנית Human First, קבוצת רנו שיתפה פעולה עם האחים נאודה, המפיקים של סרטי התעודה עטורי הפרסים על אירועי 9/11 והשריפה בנוטרדאם, כדי להדגיש ולבטא באופן חזותי את שיתוף הפעולה ההדוק בין קבוצת רנו וצוותי החילוץ בדרכים. הברית בין צוותי הנדסה ומחקר ופיתוח מהווה הרפתקה מדהימה המוקדשת ל"שעת הזה", הדקות היקרות בהן לצוותי ההצלה יש הזדמנות להציל חיים.
הכשרה

הכשרת לוחמי אש

יצרנית הרכבים היחידה שמינתה כבאי בדרגת סגן אלוף למשרה מלאה בצוות ההנדסה והיחידה ששיתפה פעולה באופן קבוע עם צוותי חילוץ בדרכים, רנו הכשירה 5,000 לוחמי אש מ-19 מדינות ברחבי העולם תוך שנים ספורות! החל משנת 2023, מתוכננים קורסים חדשים באירופה ובאמריקה הלטינית.
QRESCUE RENAULT

Renault QRescue: חוסך זמן לשירותי החירום

באמצעות קוד QR הנמצא על השמשה האחורית של הרכב, שירות QRescue של רנו מאפשר ללוחמי האש גישה מיידית למסמך הדרכה לחילוץ מהרכב.

המסמך מספק ללוחמי האש את כל המידע שהם צריכים שיאפשר להם לעבוד ביעילות ובאופן בטוח. שירות זה יכול לחסוך כמעט 15 דקות יקרות כשמדובר בטיפול בקורבנות תאונה במשך שעת הזהב.(6)

(6) חלון זמן חירום שבו מטופלים חייבים לקבל טיפול בטראומה.

טכנולוגיה בפיתוח משותף

גישה לכבאים

למרות שסוללות המתח הגבוה שלנו מתוכננות כך שאף סיבה מהותית תגרום להידרדרות במצבן, שריפה כתוצאה מגורמים חיצוניים תמיד אפשרית. אם האש מתפשטת אל הסוללה, פיתוח חדשני של רנו מאפשר לכבאים לכוון את הסילון של מי הכיבוי הישר אל ליבה של הסוללה. כתוצאה, זמני התגובה פוחתים ממספר שעות לעשר דקות!

מתג SD

כדי למנוע מצב בו לוחמי האש מתחשמלים, מתג SD – פיתוח חדשני של רנו – מנתק מיידית את הסוללה מרשת החשמל במתח גבוה.

בבטיחות, רכבים מובילים בחדשנות

במשך 50 שנה, רנו עזרה להפחית פי 5 את מספר הקורבנות בכבישים. כדי שנוכל להמשיך ולשפר את הבטיחות עבור כולם, המומחים של מעבדת תאונות וביומכניקה יחד עם 600 מהנדסים ומכונאים ממשיכים לחדש ללא הרף. בסך הכל, הוגשו מעל 2,000 פטנטים ופותחו מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים כגון פתח גישה לכבאים ומתג SD.

תחבורה ובטיחות בעתיד

מדיניות הבטיחות בדרכים של רנו מחולקת ל-5 תחומים: העלאת המודעות, מניעה, תיקון, הגנה והצלה. פיתוחים חדשניים מופיעים כל הזמן, למשל ציון הבטיחות, מאמן הבטיחות ושומר הבטיחות, אשר צפויים לחולל מהפכה בבטיחות הרכבים.
רכב הקונספט H1st vision

רכב הקונספט H1st vision

H1st Vision מגלם את החזון שלנו לתחבורה בטוחה בעתיד והוא תוצאה של המחקר והפיתוח של רנו בתוכנית Human First.

רכב קונספט שיתופי שפותח על ידי 12 חברות השותפות ב-Software République, הממחיש את החזון לתחבורה עתידית עם טכנולוגיה הדואגת לבטיחותם של כל משתמשי הדרך.
חדשנות

חדשנות בבטיחות

על מנת לסייע בהפחתת מספר התאונות בדרכים, רנו פועלת לפיתוח פתרונות חדשניים עם שתי מטרות אסטרטגיות עיקריות: מניעת תאונות והקלה על עבודתם של שירותי החירום. פתרונות חדשים שיחוללו מהפכה בבטיחות הנהיגה: מערכת Safety Score, Safety Coach ו-Safe guardian.
סימולטור ROADS

ROADS: סימולטור נהיגה

סימולטור נהיגה מהפכני המיועד לבדיקת ההתנהגות הדינמית של הרכב, מערכות סיוע בנהיגה וכל מערכות המידע לנהג. סימולטור ROADS מהווה שלב חשוב במחקר הבטיחות.

גלו עוד

דגמי רנו

רכבי קרוסאובר, רכבים היברידים, מסחריות ועוד. גלו את מגוון דגמי הרכבים של רנו.

טכנולוגיית E-Tech

טכנולוגיית E-TECH hybrid שלנו פותחה מתוך הנסיון והמומחיות שלנו בהנעה חשמלית ובספורט המוטורי.