העתיד ברכב GT חשמלי

TREZOR Concept

היכנסו אל תוך עתיד מרגש! Renault TREZOR Concept, מכונית קופה חשמלית בעלת שני מושבים, חונכת מחזור חדש של רכבי קונספט וחושפת את העיצוב והטכנולוגיות של דגמי העתיד. דגם GT חשמלי זה, עם העיצוב המלהיב שלו ומאפיינים ממוקדי ביצועים, מגלם את החזון שלנו לתחבורת העתיד ואת התשוקה שלנו למכוניות.
Renault TREZOR Concept עיצוב חיצוני סטייל רנו
Renault TREZOR Concept הינה חלק מתהליך תחיית העיצוב של רנו בכל מבחר הדגמים שלנו: קווים נקיים, זהות חושנית לפגוש הקדמי וחתימת תאורה בצורת C. מכונית הקונספט Renault TREZOR מייצגת את הבשלות בסגנון העיצובי של המותג.
רכב הקונספט של רנו TREZOR - מבט מהצד כשחלקו העליון פתוח כלפי מעלה
מראה חדשני ומפתיע
Renault TREZOR Concept מפתיע אותך עם מרכב עשוי קארבון בשילוב משטחים במראה ניגודי. הפגוש הקדמי במבנה חלק וזורם, מסמל את אופיו הדינמי של רכב הקונספט. מאחור, הדפנות בתבנית גיאומטרית בצורת משושים מרמזת על מזגו הספורטיבי והטכנולוגי. כמובן שלא ניתן להתעלם מן החלונות האדומים והגוון המטאלי שלו.
רכב הקונספט של רנו TREZOR - מבט אווירי מלמעלה על מבנה הרכב
עיצוב בהשראת רכבי ספורט
על מכסה המנוע יש לרנו TREZOR Concept פתחי אוורור בצורת כוורת המהדהדים את תבנית המשושים במבנה האחורי. בדופן הצידית, בצד הנהג, פתח מיכל הדלק הוחלף במד אנלוגי המציין את רמת הטעינה החשמלית. מאחור, תאורת סיבים אופטים משולבת באור לייזר אדום.

Renault TREZOR Concept

עיצוב פנימי: מודרני ומקורי

עיצוב הפנים של Renault TREZOR Concept בצבע האדום הדומיננטי הוא חושני ומזמין כאחד. החלל הפנימי מעוצב עבור חוויית נהיגה מהנה באמצעות שימוש בחומרים משובחים כגון עץ ועור. תא הנהג המשלב טכנולוגיה מתקדמת ועבודת ידי אומן הוא הבשורה שלנו לעיצוב הפנים של דגמי העתיד שלנו.
רכב הקונספט של רנו TREZOR, מבט מבחוץ על תא הנהג
להכנס לרכב בסטייל
כמחווה למכוניות המירוץ הקלאסיות, Renault TREZOR Concept מזמין אותך להכנס לתא הנהג בקפיצה קלה מעל לדפון הצידית. דופן הכניסה הספורטיבית והחושנית של הרכב מודגשת באמצעות ריפוד עור אדום המכסה את השוליים העליונים. משענות הראש נסוגות אוטומטית בתנועה לאחור כאילו הן מרמזות לך להכנס פנימה.
רכב הקונספט של רנו TREZOR, מבט מבחוץ על תא הנהג
שילוב מושלם בין טכנולוגיה, ריפודי עור ועבודת עץ
הפתעה! Renault TREZOR Concept נפתחת מעל דשבורד מעץ בגוון אדום משולב בתא מטען. תיבות אחסון שנבנו בהתאמה למידות הרכב, מעוגנות למקומן באמצעות רצועות עור, משתלבות באופן מושלם לצד מושבי עור אדום נוחים במיוחד. לוח המחוונים מדגיש את עיצוב הפנים הטכנולוגי באמצעות מסך המגע הגדול שלו. גלגל ההגה המלבני מצויד אף הוא במסכי מגע המחליפים את כפתורי הבקרה המסורתיים.

Renault TREZOR Concept

קישוריות ונהיגה ספורטיבית

Renault TREZOR Concept הוא התגשמות השאיפה שלנו להגיע להישגים גדולים יותר בחדשנות וסולל את הדרך לביצועים ספורטיבים בהנעה חשמלית ונהיגה אוטונומית מקושרת.

מרכב קונספט אל הרנו שלך

יש לנו את הרכב שאתה צריך

הכירו את מבחר דגמי רנו
SYMBIOZ Concept
העתיד החשמלי של נהיגה אוטונומית ומקושרת. 
EZ-GO Concept
עתיד התחבורה האורבנית.