מרחב חדש למגורים ונהיגה

Renault SYMBIOZ Concept

הנה רעיון חדש לעתיד. עתיד בו הגבול בין המכונית ומקום המגורים כמעט ואינו קיים.
SYMBIOZ Concept סגנון חיים חדש
Renault SYMBIOZ Concept ממחיש את הרעיון של בית נייד. תא הנוסעים הרב-תכליתי שלו מאפשר לך סביבת חיים חדשה עם רכב שהינו חלק מרכזי ממערכת אקולוגית הממוקדת בחווייה האנושית.
כשהרכב והבית מתמזגים

עם SYMBIOZ Concept, הרכב שלכם אינו חלק נפרד מחלל המגורים שלכם. הוא עוצב כשלוחה טבעית של הבית. צורות, צבעים, חומרים, מאפיינים... הכל עוצב כדי שתרגישו בנסיעות כאילו מעולם לא עזבתם את הסלון שלכם. וכאשר אתם שוהים בבית, הרכב הופך לחדר נוסף בביתכם. החלל הפנימי הנעים והידידותי והיישומים הדיגיטלים תמיד זמינים לרשותך.


SYMBIOZ Concept

עתיד חשמלי, אוטונומי ומקושר

SYMBIOS לוקח את השליטה ומוביל אתכם לכל מקום שתרצו, בראש שקט ובנוחות מירבית.
רכב הקונספט של רנו SYMBIOS  - מבט מבחוץ כשהוא חונה בתוך הבית
נהיגה אוטונומית בסלון נייד
הודות למגוון מצבי נהיגה אוטונומית של SYMBIOS, כבר אין צורך בנהיגה ידנית... זו רק אפשרות, אם מתחשק לכם לנהוג ממש. במצב lounge, המושבים הקדמיים מסתובבים ב-°180 כדי להציע לכם חוויית נסיעה חדשה לחלוטין. אם לא הייתם רואים את הנוף חולף דרך חלון הגג השקוף, אפילו לא הייתם מודעים לכך שאתם בנסיעה.
רכב הקונספט של רנו SYMBIOS - מבט חזיתי מלפנים
מערכת אקולוגית בתקשורת מלאה
SYMBIOZ מותחת אפשרויות הבית החכם והקישוריות ברכב עד לקצה. הבית מטעין את הרכב אוטומטית והרכב שלך מסוגל לספק חשמל לבית. קישוריות הדדית זו מאפשר לרכב ולבית לזהות אחד את השני ולדעת מראש את הצרכים ההדדיים. עם SYMBIOZ תוכל להתפתח במערכת אקולוגית דיגיטלית בכל מקום ללא מגבלות מיקום ומרחב, כדי להפוך את החיים לקלים יותר.

מרכב קונספט אל הרנו שלך

יש לנו את הרכב שאתה צריך

הכירו את מבחר דגמי רנו
EZ-ULTIMO Concept
חוויית נסיעה יוקרתית.
EZ-GO Concept
עתיד התחבורה האורבנית.