Renault Scenic Vision

הרבה יותר מרכב קונספט, שאיפה לעתיד.

להמציא מחדש מכונית לחיים

Renault Scenic Vision הוא רכב קונספט עם מנוע חשמלי בשילוב הנעה באמצעות מימן, המאפשרת הרחבה של טווח הנסיעה. במונחים של סביבה ובטיחות הוא מגלם את המחויבות האסטרטגית של רנו לפיתוח בר-קיימא.

תוך התמקדות בעיצוב ומאפיינים עם חשיבה על העתיד, Renault Scenic Vision משתמשת בעיקר בחומרים ממוחזרים וכאלה שניתן למחזר ומביאה את עולם הרכב לעידן חדש. 

רכב קונספט היברידי
H₂-Tech
מנוע מימן ומנוע חשמלי

רכיבים שניתן למחזר
95%
כולל הסוללה


70%
חומרים ממוחזרים


24%
תוספת ראות


עיצוב ממוקד

Renault Scenic Vision ממחישה כיצד העיצוב משרת צרכים חשובים כגון יעילות, נגישות ושילוב בר-קיימא בסביבה, באופן זה היא בוחנת דרך שונה לחלוטין של תחבורה. מכונית הקונספט Scenic Vision מציגה שפה עיצובית חדשה של צורות נדיבות עם קימורים רכים ומפוסלים.

גלריית תמונות של רנו Renault Scenic Vision


אחריות סביבתית

95% מהרכיבים של רכב הקונספט Renault Scenic Vision, כולל הסוללה, ניתנים למחזור. 70% מהחומרים בתא הנוסעים הם ממוחזרים. 100% מהחומרים בחלל הפנימי שבאים במגע עם הנוסעים הם ממוחזרים.

מושבים מחומר אחד וללא פיגמנטי צבע

המושבים בגוון אופווייט עשויים מחומר אחד בלבד 100% ממוחזר, כולל המילוי, הריפוד והתפרים. וללא תוספת של פיגמנטי צבע, הם קלים למחזור וניתן להסיר אותם בקלות מתא הנוסעים.

רצפה עשוי מבקבוקי חלב

הרצפה כולה עשויה מ-100% פלסטיק ממוחזר מפסולת תעשייתית ומכלי מזון (בקבוקי חלב, צינורות פלסטיק וכו').

100% סיבי פחמן ממוחזרים

סיבי הפחמן המרכיבים את המכונית, למשל חלקי מרכב, 100% ממוחזרים מתעשיית התעופה.

חלקים עשויים מ-100% אלומיניום ממוחזר

100% מחלקי אלומיניום שמרכיבים את הקונסולה, המרכב, חלקי חיפוי דקורטיביים ומארז הסוללה, הם ממוחזרים לאחר תהליך עיבוד מינימלי.

70% פלסטיק ממוחזר

70% מהפלסטיק המשמש עבור המושבים, הרצפה, תאי האחסון, מגן הפגושים ואפילו בטקסטיל, הוא פלסטיק ממוחזר.

מתכות יקרות ממוחזרות

הפלטינה של תא הדלק מגיעה מממירים קטליטיים של מנועי בעירה ממוחזרים. באמצעות תוכנית "חיים שניים ושלישיים", ניתן לייצר סוללות חדשות באמצעות שימוש בליתיום, ניקל וקובלט ממוחזרים.

הנעה חשמלית בשילוב מימן

מנוע היברידי

ההנאה של נהיגה חשמלית עם תמיכה של דלק מימן
דור חדש של מנוע חשמלי
המנוע החשמלי סינכרוני החדש עם סליל מפותל מספק עוצמה של 160 קילוואט. הסוללה בקיבולת של 40kWh מיוצרת בצרפת וניתנת למחזור. היא יותר זולה, יותר קומפקטית ומשקלה נמוך ב-50% מזו של רכב חשמלי דומה.
מגדיל טווח נסיעה
כהשלמה לסוללה החשמלית, שילוב של תא דלק מימן בהספק של 15kW מאפשר להגדיל את טווח הנסיעה של המכונית. עם עצירה אחת בלבד למילוי תא הדלק עם מימן ירוק, תוכלו לנסוע יותר מ-800 ק"מ מבלי שתצטרכו להטעין את הרכב. כתוצאה, טביעת הרגל הפחמנית שלכם תהיה מפוחתת.
לנהוג בחופשיות ללא מגבלות
עם התמיכה של תא דלק מימן טווח הנסיעה שלכם אינו מוגבל. תוכלו לנהוג תוך שימוש מלא במערכת ההנעה החשמלית עם התאוצה המיידית, הנסיעה השקטה וללא תנודות. הרכב רק מזרים מים – כך שאין פליטת מזהמים במהלך הנהיגה.

ממוקד בטיחות

90% מהתאונות נגרמות משילוב של טעות אנוש ותנאים גרועים בכביש ובתנועה. מאמן הבטיחות (Safety Coach) מסייע לנהג לחזות מראש אזורים והתנהגות כביש בסיכון גבוה. בשילוב עם מערכות בטיחות סטנדרטיות של הרכב, המערכת מסייעת להפחית עד 70% מהתאונות.

ניטור מצב בריאותי

חיישן למדידת דופק הלב מותקן על גלגל ההגה ומצלמה מנטרת סימני עייפות ועילפון של הנהג.

דוושת האצה "haptic"

דוושת ההאצה רועדת אם זוהתה סכנה כדי לגרום לנהג להוריד את הרגל מן הדוושה.

נהיגה מבוקרת

חיישנים המותקנים ברכב מנתחים פרמטרים שונים (תאוצות, נהיגה רציפה, חוסר תשומת לב, מהירות ועוד). במקרה של מצבי סיכון פוטנציאלים, הם מפעילים את מערכת Safety Coach שתתערב.

ראות משופרת ב-24%

כאשר התמונות מן המצלמה הקדמית מוקרנות על גבי הצג השקוף בדשבורד, מכסה המנוע נעלם משדה הראיה של הנהג. לרנו Scenic Vision יש יתרון אמיתי. היא מספקת 24% יותר ראות מלפנים עבור חוויית נהיגה ייחודית ובטוחה יותר.

ממוקד נהג

סרטון הסבר על מערכת השמע ברכב הקונספט Renault Scenic Vision

חוויית האזנה

Renault Scenic Vision מסמנת את תחילת השותפות בין רנו לבים המוזיקאי וחוקר הסאונד בעל שם בינלאומי, ז'אן מישל ז'אר.

"הרעיון הוא לנסות לגלות בדרך כלשהי מהו ה-DNA של הצליל של רנו, להשיג חתימת צליל ייחודית המזוהה עם רנו".

גלו עוד

MEGANE eVISION Showcar

הדור החדש של הרכבים החשמליים של רנו.

Hippie Caviar Motel Showcar

100% אקסטרים 100% חשמלי