מיני-ואן מעולם אחר

R-SPACE Concept

קווי מתאר דינמיים ותא נוסעים בעיצוב חדשני – R-SPACE Concept מציע גישה חדשה לרכב משפחתי, כזו שתתאים לדרישות של כל בני המשפחה.

Renault R-SPACE Concept

עיצוב קליל וזורם

R-SPACE Concept מאופיין בעיצוב חדשני בקווים דינמיים. הפגוש הקדמי המרשים מושך את תשומת הלב אל סמל המותג הבולט במרכזו ומתחבר לשמשה קדמית שטוחה וגדולה במיוחד.
מיניואן קונספט R-SPACE של רנו
לנסוע בסטייל עם כל המשפחה
R-SPACE Concept משלב את כל היתרונות של רכב מיני-ואן – שפע של מקום במימדים קומפקטים - בתוספת עיצוב חושני. הדלתות שנפתחות בכיוונים נגדיים אינן יוצרות רק אפקט מרשים, אלא גם מאפשרות כניסה נוחה ומרווחת. רכב קונספט זה מצליח להפתיע ולהתגבר על התפיסות המסורתיות של מיני-ואן.
מיניואן קונספט R-SPACE של רנו
עיצוב עתידני
עם קווים מקומרים, דפנות קשתיות המסתיימות בירכתיים בולטות ופגוש אחורי אטרקטיבי, R-SPACE Concept מושכת תשומת לב ומתבלטת על פני רכבי המיניוואן הקלסיים. הקווים הזורמים יוצרים אפקט תאורה מהמם ומדגישים או אופיו הקליל והדינמי של רכב הקונספט.

Renault R-SPACE Concept

עיצוב פנים מעולם אחר

המראה העתידני של R-SPACE משתקף גם בחלל הפנימי. מחקר חומרים שערכנו הביא את המעצבים שלנו להשתמש בחומרים חדשים שמעולם לא נראו בעולם הרכב. הם בחרו בצורות חושניות, משחק בין צבעים ומרקמים עשירים המעניקים משמעות חדשה לתא הנוסעים ולפונקציונליות שלו.
מיניואן קונספט R-SPACE של רנו - מבט על תא הנוסעים
יש מקום לכולם
R-SPACE Concept ממציא מחדש את הסטנדרטים של תא הנוסעים במיני-ואן המשפחתי. באמצעות שימוש בצורות ניגודיות, החלל הפנימי של רכב הקונספט מתחלק לשני תאים מובחנים אך קשורים זה לזה בקשר רציף ללא שבירה או מחסום. מלפנים המושבים והדשבורד מעוצבים בקווים מעוגלים וזורמים בעוד החלק האחורי מאופיין בצורות גיאומטריות של קוביות המספק לילדיכם מרחב משל עצמם הדומה לסביבתם הטבעית בחדר השינה או מגרש המשחקים.
מיניואן קונספט R-SPACE של רנו - מבט על הדשבורד
נוחות מירבית ויישומים יצירתיים
החלל פנימי של R-SPACE Concept עונה על כל הדרישות של מיני-ואן משפחתי באופן יצירתי ומפתיע. תא הנהג מותאם במיוחד לנהג עם מושב תומכים לתנוחת נהיגה ספורטיבית בעוד מאחור יש שפע של מקום לכיף ומשחקים עם המשפחה. מסכים המשולבים במשענות הראש של המושבים הקדמיים, מאפשרים ליושבים מאחור לצפוץ בסרטים או לשחק אונליין.

מרכב קונספט אל הרנו שלך

יש לנו את הרכב שאתה צריך

הכירו את מבחר דגמי רנו
Frendzy Concept
רכב חשמלי חדשני לעבודה ולמשפחה.
EOLAB Concept
תצוגה מרשימה של החדשנות שלנו.