רנו וטורניר רולאן גארוס מאחדים כוחות כדי לרענן את הקווים

החל מעונת 2022 ולמשך תקופה ראשונית של 5 שנים, רנו הופכת לשותפה פרימיום של טורניר הטניס רולאן גארוס, כספקית של רכבים חשמליים.

רנו שותפה מובילה של טורניר רולאן גארוס

רנו X רולאן גארוס

רנו X רולאן גארוס

רנו וטורניר רולאן גארוס חולקים את אותם שורשים, שניהם נולדו בצרפת עם שאיפות בינלאומיות חזקות וחולקים את אותם ערכים "תוצרת צרפת": תשוקה ותעוזה.

השותפות בין רנו ופדרציית הטניס הצרפתית (TTF) היתה ברורה עוד יותר, מכיוון שהיא מבוססת על שני יסודות אסטרטגיים משותפים: תחבורה בת קיימא ואחריות חברתית.

בפעם הראשונה בהיסטוריה של טורניר רולאן גארוס, הלוגו של רנו יוצג על הרשת של חמישה מגרשים מובילים במשך כל תקופת הטורניר, החל משלב המוקדמות ועד למשחק הגמר.
צי רכבים חשמליים

צי רכבים חשמליים


קיימות היא עקרון מרכזי עבור שני המותגים. מותג רנו מאיץ את תהליך המעבר במטרה להפוך למותג של הנעה חשמלית מלאה באירופה עד לשנת 2030.

מחויבות זו מתבטאת בצי של 100 רכבי Megane E-Tech 100% חשמליים מתוך סך של 160 רכבי רנו שסופקו לטורניר.

רנו תפעיל גם דוכן בשטח של 150 מ"ר בטורניר רולאן גארוס. צופים יוכלו להכיר שם את הרכבים החשמליים ובעלי הנעה חשמלית משולבת עם דגמים כמו Megane E-Tech החשמלית, רכב הקונספט Renault 5 ורנו Austral רכב SUV היברידי חדש, אשר יוצג בהופעת בכורה עולמית ברולאן גארוס.
רנו X רולאן גארוס

רנו משיקה את "GIVE ME 5"

לצד החתימה על הסכם שיתוף הפעולה הזה, רנו משיקה את "GIVE ME 5", פרויקט האחריות החברתית החדש של רנו המוקדש לדורות הצעירים.

תחילה, רנו רוצה לקדם את משחקי הטניס בערים, באמצעות שיפוץ מגרשים בפאתי העיר בעזרתם של אומנים מקומיים. אנו מצפים לפתוח שני מגרשי טניס בצרפת עד לסוף השנה.

רנו תציג את יוזמת "Let Challenge" במהלך טורניר רולאן גארוס כדי לסייע במימון פרויקט "GIVE ME 5". בכל פעם שהגשת כדור פוגעת בחלק העליון של הרשת לפני שנוחתת באזור ההגשה (service box), דבר שקורה בממוצע יותר מ-2,000 פעם בטורניר, רנו תפריש סכום כספי עבור יוזמה חברתית זו.

NEW ARKANA E-TECH

הכירו את רנו Arkana עם טכנולוגיית E-Tech hybrid החדשנית, מציעה עבורכם חוויית נהיגה עוצמתית ויעילות מרשימה בצריכת אנרגיה.