רנו שותפה בכירה של אליפות צרפת הפתוחה רולאן-גארוס

רנו וטורניר רולאן גארוס מאחדים כוחות כדי לרענן את הקווים

רנו וטורניר רולאן גארוס חולקים את אותם שורשים, שניהם נולדו בצרפת עם שאיפות בינלאומיות חזקות וחולקים את אותם ערכים "תוצרת צרפת": תשוקה ותעוזה.

השותפות בין רנו ופדרציית הטניס הצרפתית (TTF) היתה ברורה עוד יותר, מכיוון שהיא מבוססת על שני יסודות אסטרטגיים משותפים: תחבורה בת קיימא ואחריות חברתית.

לוגו של רנו מוצג על הרשת של חמישה מגרשים מובילים במשך כל תקופת הטורניר, החל משלב המוקדמות ועד למשחק הגמר.

רנו שותפה בכירה של טורניר רולאן גארוס

פתרונות תחבורה

צי רכבים חשמליים

צי רכבים חשמליים

קיימות היא עקרון מרכזי עבור שני המותגים. במהלך הטורניר, מחויבות זו מתבטאת בצי של רכבים חשמליים E-Tech 100% electric ורכבים היברידיים E-Tech full hybrid המהווים 80% מכלל הרכבים בצי בעלי הנעה חשמלית.

רנו תפעיל גם דוכן בשטח של 150 מ"ר בטורניר רולאן גארוס, שם הצופים יוכלו להכיר את הרכב החשמלי Renault 5 E-Tech 100% electric.
רכב שיתופי

רכב שיתופי

כחלק מהשותפות עם אליפות צרפת הפתוחה רולאן-גארוס, רנו השיקה תוכנית רכב שיתופי כדי להעניק לאוהדי הטניס חוויה מהנה יותר עם פתרון תחבורתי חדשני וידידותי לסביבה.

לפני כל משחק, פדרציית הטניס הצרפתית (TTF) מתחייבים ליידע את בעלי הכרטיסים על אפשרות שימוש ברכב שיתופי כדי להגיע אל האצטדיון. כדי לעודד את השימוש בקרב הצופים, יוצע תמריץ נוסף למשתמשים הראשונים ברכב השיתופי בצורת חניה חינם באצטדיון רולאן גארוס במהלך הטורניר*, יחד עם סיור באצטדיון.

Renault 5 E-Tech 100% electric Roland-Garros


גלו עוד