רנו ישראל - מחלקת ציי רכב

אנו ברנו יודעים ומבינים היטב מה מבקשים מנהלי ציי הרכב: רכבים המעניקים מענה נאות לדרישות הנהגים מבחינת התנהגות הכביש, נוחות הנהיגה, בטיחות וחסכון, רמת אבזור גבוהה ואמינות ארוכת טווח.
לרנו מגוון רחב של דגמים, המעניקים תמורה מעולה להשקעה, מגוון זה מאפשר לך להקים ולבנות צי רכב המורכב ממכוניות המבטיחות את שביעות הרצון של נהגיך מבלי לחרוג ממסגרת התקציב שלך.

החל ממכונית הסופר מיני המדהימה קליאו דרך המכונית המשפחתית המובילה גרנד קופה וכלה בדגם ה-SUV קולאוס המפנק וכמובן המסחריות שלנו. כל הדגמים מצטיינים ברמות גבוהות של אבזור סטנדרטי ותוכננו תוך התחשבות מלאה בדרישות להבטיח עלויות נמוכות של התחזוקה, הדלק והבעלות. צרף לכל זה את מחירינו התחרותיים ותיווכח מה הופך את רנו לבחירה המועדפת עבור צי הרכב שלך.

שירות ממוקד-עסק

בין אם צי הרכב שלך גדול מאוד ובין אם מדובר בצי רכב קטן, מערך המכירות והשירות של רנו לציי רכב יעמוד תמיד לרשותך. אנו מחויבים להמשיך ולהעמיק את שיתוף הפעולה עם לקוחותינו בתחום ציי הרכב כך שאתם תוכלו להתמודד עם השינויים בשוק ולהפיק מהם תמיד את המיטב.

נציגי המכירות שלנו ערוכים לתת לך שרות מקיף ומקצועי במגוון תחומים החל מייעוץ מקצועי המסייע לבחירת הרכב הנכון, וכלה בהצעת מערך מקיף של תמיכה בשירות, אנו ברנו מחויבים להציע פתרונות מותאמים אישית לכל לקוחות ציי הרכב שלנו.

הרכבים

המכוניות של רנו נהנות ממוניטין של בטיחות ונוחות, אמינות ומפנקות מאוד עבור הנהג והנוסעים. אין ספק שתמצא אחת העונה על צרכיך, המעניקה מענה מתאים לצרכי ציי הרכב שלך.

לנו ברנו ברור היטב עד כמה חיוני ורב חשיבות תפקידו של מנהל צי הרכב בעסק. אנו מחויבים ללא פשרות לספק ללקוחותינו מגוון רחב של כלי רכב וכן שירות ברמה הגבוהה ביותר.מחלקת מגזר עסקי ברנו, כוללת סגל רחב ומקיף של עובדים שכל תפקידם מתמצה בהענקת תמיכה ושירות מקיפים לך, הלקוח.

שרות לאחר המכירה

בעולם תחרותי ומשתנה כאשר רף הצפיות של כל לקוח עולה תדיר, קיימת חשיבות מרובה לנושא השרות.
אנו ברנו, חרטנו על דגלנו את נושא השרות כערך עליון ולצורך כך הקמנו צוות מיוחד באגף השרות.

אחריות והסכמי אחזקה

אחד היעדים המרכזיים שלנו ברנו הוא שביעות רצון מוחלטת של לקוחותינו. לכן דגמי רנו מתוכננים להציע מרווחי טיפולים גדולים ועלויות תחזוקה נמוכות. זו גם הסיבה לכך שאנו מציעים חבילת אחריות סטנדרטית המכסה עלויות חלקים ועבודה ל-3 שנים או 100,000 ק"מ. בנוסף, ביכולתנו להציע לך הסכם אחזקה מקיף לתקופה של עד 5 שנים, כך מובטחת לך הגנה מקיפה ומתמדת, שתסייע לך לשוב לעבודה באופן מהיר ויעיל.

רכבי הדגמה

כחלק מהשרות אנו מציעים להתנסות ברכבי ההדגמה שלנו לפני קבלת ההחלטה, הרכבים שלנו זמינים ממספר שעות ועד מספר ימים בכפוף לאישור מנהל המחלקה.

טרייד אין

אנו ברנו מבינים את חשיבות ויוקר הזמן שלך, על כן אנו ערוכים להציע לך את שרותי הטרייד אין שלנו בקניה העכשווית ובהחלפה העתידית.

צוות המחלקה


אנו ברנו מאמינים בכך שעובדים מיומנים ובעלי הכשרה גבוהה הם המפתח להצלחה העסקית. במקביל להתפתחות המתמדת של תעשיית ציי הרכב ולהתגבשות של מגזרים שונים ומובחנים בתוכה, דאגנו לגבש את צוותי המכירה באופן המבטיח שתיהנה תמיד מהידע המתקדם של המומחים בתחום דרישותיך העסקיות, ומתשובות הולמות לשאלותיך.

אנא לחץ על אחד הקישורים שלהלן כדי ליצור קשר עם איש הקשר הייעודי שלך. לחילופין, ניתן לטלפן למוקד המכירות של ציי הרכב, אשר יבטיח שבקשתך תופנה לגורם הרלוונטי. טלפון: 08-8631840

מחלקת ציי רכב - אנשי קשר

סימה עזרן

מנהלת מכירות ותפעול ציי רכב

נייד: 052-8797926
simaaz@freesbe.com

מאיה דוק

נציגת מכירות שטח
לקוחות עסקיים - אזור מרכז

נייד: 054-5976666
mayado@freesbe.com

שלו בוסקילה

נציג מכירות שטח
לקוחות עסקיים - אזור צפון

נייד: 054-7652754
shalevbu@freesbe.com

נציגות תפעול

חטיבה עסקית

טלפון:
08-8631840
FleetMR@freesbe.com

נציגי נסיעות מבחן

טלפון: 08-6198500
fleettd@freesbe.com