חוויית נסיעה יוקרתית

Renault EZ-ULTIMO Concept

עם EZ-ULTIMO concept רנו מציגה את הדגם השלישי והאחרון בטרילוגיית רכבי הקונספט המגלמים את העתיד של תחבורה שיתופית. אחרי דגמי הקונספט EZ-GO, עבור נסיעות יומיות בעיר, ו-EZ-PRO, רכב שליחויות בעיר, רנו משלימה את החזון שלה עם EZ-ULTIMO concept, פתרון תחבורה ייחודי המציע חוויית יוקרה אקסלוסיבית אך נגישה.
EZ-ULTIMO Concept

חזון יוקרתי וייחודי לתחבורה שיתופית

חוויית פרימיום הנגישה לכולם, הנאמנה לחשיבה הפילוסופית של רנו.

ממציאים מחדש את הרכב-רובוט

EZ-ULTIMO Concept (יש לבטא "Easy Ultimo") הוא רכב-רובוטי אוטונומי, מחובר ו-100% חשמלי. כרכב יוקרה, הוא מציע עבור הנוסעים חוויית נסיעה פרימיום שאין דומה לה: נסיעה אל מסעדה, הסעה משדה התעופה אל בית-המלון, אתר תיירותי או אפילו מסע קניות אקסלוסיבי. בין אם עסקים או בילויים, EZ-ULTIMO Concept תוכנן עבור כולם והוא מגלם את הרעיון של נסיעה פרטית ואינטימית.

EZ-ULTIMO Concept משמש כמודל, אשר בו הנוסעים (עד 3 נוסעים) מקבלים מבט חדש על העיר, נהנים מפרטיות מוחלטת ובלתי נראים מבחוץ. הם יכולים "להרגיש בבית" ולהשקיף על השמים דרך גג הזכוכית הפנורמי ממש כפי שהם צופים דרך חלון ביתם.


EZ-ULTIMO Concept

רכב-רובוטי מנקודת מבט אנושית

EZ-ULTIMO Concept מגלם בתוכו את המהות והעקרונות של העיצוב הצרפתי והשאיפה לחיים נוחים.
רכב הקונספט של רנו EX-ULTIMO - מבט מבפנים
עיצוב יוקרתי ונעים
שופע סגנון ומסביר פנים, המבנה המתוחכם והמרווח שלו מספק חזון חדש ויוקרתי לתחבורה שיתופית ועיצוב חיצוני המשתלב בנוף העירוני בטבעיות. החלל הפנימי מעוצב כטרקלין על גלגלים של ממש, מודרני ונגיש לכולם, המעניק אווירה חמה ונוחות מירבית בפרטיות מוחלטת. תא הנוסעים המפואר מעוטר בחומרים יוקרתיים כגון עץ, שיש ועור בסגנון ניאו-רטרו מרהיב כמחווה ל-120 שנות המותג Renault.
רכב הקונספט של רנו EX-ULTIMO - שירותים מתקדמים
שירות אקסלוסיבי
החווייה העילאית מתחילה עוד לפני שהנסיעה מתחילה, הודות לממשק אקסלוסיבי ולשירות אישי. האופן בן הרכב מגיע וקבלת הפנים האדיבה לנוסעים הופכים זאת לחווייה ייחודית באמת. ברגע שהנוסעים מתיישבים ברכב, הם נהנים מטכנולוגיות ושירותים ממש כמו בנסיעה במחלקה ראשונה. כדי לנצל את הזמן הפנוי בנסיעה, הם יכולים ליהנות מתוכן בלעדי בהתאמה אישית על גבי הטאבלט. כל נסיעה הופכת להזדמנות חדשה להעשרה.

מרכב קונספט אל הרנו שלך

יש לנו את הרכב שאתה צריך

הכירו את מבחר דגמי רנו
הכירו דגמי קונספט נוספים
-
EZ-GO Concept
עתיד התחבורה האורבנית.
EZ-PRO Concept
העתיד של הובלת משלוחים בעיר.