עתיד הובלת משלוחים בעיר

Renault EZ-PRO Concept

לאחר שחשפנו את החזון שלנו לתחבורה שיתופית עם הדגם EZ-GO, גלו את החזון שלנו להובלה עירונית עם EZ-PRO Concept. אוטונומי, מודולרי, מקושר ו-100% חשמלי. רכב קונספט זה יחד עם EZ-GO מאפשר עבורנו לחזות כיצד תעבוד הובלת המשלוחים ללקוח הקצה בעתיד עבור כל בעלי המקצוע.
EZ-PRO Concept

הרכב הרובוטי שממציא מחדש את המשלוחים העירוניים

EZ-PRO Concept מהווה פתרון תחבורה אוטונומי, שיתופי ומקושר חדש, כדי לעמוד באתגרים של המשלוחים בעתיד.

החזון לפתרונות הובלה עירוניים בעתיד

EZ-PRO Concept מבוסס על אותה פלטפורמה של הדגם EZ-GO ומיועד להובלה ומשלוח חבילות ושירותים בעיר, בהתאמה למערכת האקולוגית של משלוחים בטווח קצר ללקוחות קצה.

EZ-PRO Concept, המופעל על ידי אחד או יותר מומחים במשלוח חבילות, הינו הרכב האידיאלי שנותן מענה לצרכים המיידיים של בעלי מקצוע או אנשים פרטיים. הרכב מסוגל לספק את המשלוח שהוזמן בדיוק במקום בו הלקוח מעוניין לקבל אותו, באופן מאובטח, למשל בתאים פרטיים הנפתחים באמצעות אפליקציית סמארטפון.

EZ-PRO Concept, המשתלב בטבעיות בסביבה האורבנית, תורם להפחתת עומסי התנועה בעיר ומהוונ פתרון תחבורתי חדש, מכבד, שקט ולא מזהם, המייצר השפעה חיובית על העיר.


EZ-PRO Concept

רכב קונספט המותאם לצרכי העסק

גלו את כל האפשרויות של בדגם קונספט זה אשר תוכנן עבור בעלי מקצוע.
רכב הקונספט של רנו EX-PRO - מבט מבחוץ
עיצוב המותאם לצרכים אנושיים
נאמן לפילוסופיה של רנו לחיים נוחים, EZ-PRO Concept הוא רכב אוטונומי, מחובר ושיתופי, המורכב משני אלמנטים הנקראים תאים (pods). התא המוביל משמש עבור נותן השירות, המפקח על המסירה, והתא או התאים שאחריו הינם בגדר תא רובוטי הפועלים יחד או באופן עצמאי עד לנקודת המסירה.

בדומה למכונית הקונספט EZ-GO, הפתח הקדמי הרחב והמדרגה הנשלפת מאפשרים לאנשי השירות להכנס לתא המוביל בקלות. הרכב מצויד גם בדלתות צד שנפתחות כלפי מעלה בעוד מדרגת הזזה נוחתת אוטומטית על הקרקע כדי לאפשר גישה נוחה לאזור האחסון.
רכב הקונספט של רנו EZ-PRO- מותאם לבעל המקצוע
עיצוב מותאם לצרכיו של נותן השירות
התא המוביל הוא סביבת העבודה של נותן השירות. העיצוב שלו מבוסס על קווי יסוד המשלבים פשטות, ארגונומיה ויעילות. התא כולל רק את מה שנחוץ לנותן השירות ללא פרטים מיותרים, כך שיוכל ליהנות ממרחב מקסימלי ויעיל.

הרכב מספק נוחות ושימושיות מירבית וכולל מאפייני נהיגה אוטונומית המאפשרים לנותן השירות לתזמן את המשלוחים או להתמקד במשימות חשובות אחרות. בהתאם לצרכים, תא הנוסעים ניתן להתאמה אישית יכול לשמש כמשרד נייד בתצורה רוחבית או בתצורה קדמית כדי לפקח על הנהיגה.

מרכב קונספט אל הרנו שלך

יש לנו את הרכב שאתה צריך

הכירו את מבחר דגמי רנו
הכירו דגמי קונספט נוספים
-
EZ-GO Concept
עתיד התחבורה האורבנית.
EZ-ULTIMO Concept
חוויית נסיעה יוקרתית.