עתיד התחבורה האורבנית

Renault EZ-GO Concept

EZ-GO Concept הוא החזון שלנו לעתיד התחבורה השיתופית, אוטונומית, חשמלית ומקושרת, בהמשך לדגם הקונספט SYMBIOZ, זוהי היצירה הראשונה המגלמת את החזון שלנו לרכבים פרטיים.
EZ-GO Concept

הרכב הרובוטי שממציא מחדש את היחסים בין מרחב וזמן

בסביבה העירונית, EZ-GO Concept מהווה פתרון ראשון מסוגו לתחבורה שיתופית, אוטונומית ומקושרת המשתמשת במנוע חשמלי, ללא צורך בגלגל הגה או נהג.

חלק מעיר בתנועה

EZ-GO Concept הוא "רכב-רובוט", רכב ושירות תחבורה כאחד, והינו חלק מן המערכת האקולוגית העירונית. הוא מהווה השפעה חיובית על החיים בעיר כפתרון תחבורתי המכבד את מרחב המחייה העירוני.

השימוש ברכב אוטונומי זה עבור התחבורה הציבורית מובילה אותו לעבר חזית סגנון החיים האורבני. ES-GO Concept, המקל על חיי היום-יום שלנו, מספק לנוסעיו חווייה אמיתית של נסיעה בהתאמה אישית ומקושרת.

הודות לפתח הקדמי שלו, מהירות נסיעה מוגבלת ונהיגה אוטונומית, EZ-GO Concept מציב את בטיחות הנוסעים בעדיפות עליונה. חתימת התאורה של הרנו, ההודעות על גבי מסכי תצוגה מוארים והצלילים החיצוניים של הרכב, מבטיחים את בטחונם של הולכי הרגל בעיר.


EZ-GO Concept

תחבורה לפי דרישה עבור כולם

אוטונומי, חשמלי ומחובר, הרכב שיוביל אותך אל היעד בבטחה
רכב הקונספט של רנו EX-GO - מבט מבחוץ על פנים הרכב
תא נוסעים שיתופי ללא נהג
EZ-GO Concept מבטאת את תפיסת "Easy Life" (חיים קלים) של רנו והופכת את הנסיעה בעיר לקלה ופשוטה עבור כולם.

עם הארכיטקטורה ועיצוב הפנים החדשנים של EZ-GO Concept, רנו המציאה מחדש את זהותו של הרכב הרובוטי, שונה לחלוטין מקוביות השאטלים שרוב האנשים מדמיינים.

EZ-GO Concept הוא מעל לכל פתרון תחבורה עבור כולם, אשר מסוגל לתת מענה לצרכים שונים ומגוונים.

הדלתות הקדמיות של EZ-GO Concept מאפשרות לשישה נוסעים להכנס אליו בעמידה. הכניסה לרכב מתאימה גם לאנשים מוגבלים או עם עגלות ילדים הנהנים מגישה נוחה באמצעות רמפה מיוחדת המחוברת לחלקו האחורי של רכב הקונספט. בין אם לשימוש אישי או עסקי, EZ-GO Concept מתאים לצרכים שלך ועומד באתגרים של ערי העתיד.
רכב הקונספט של רנו EZ-PRO- חווייה מקושרת
חוויית נסיעה מקושרת ומותאמת אישית
EZ-GO Concept מלאה בחידושים טכנלוגיים כדי לשרת את הנוסעים שלו.

כרכב מחובר, הוא מציע אינטראקציה אמיתית עם היישומים השונים שלו הכוללים מציאות רבודה על גבי הסמארטפון שלך וחיבור Wi-Fi. הוא הופך לעוזר האישי שלך כשהוא מתחבר לעיר החכמה ומספק עבורך מידע אודות אתרי תיירות, פנאי ופעילויות בסביבה הקרובה שלך.

עם EZ-GO Concept תוכל ליצור עולם משלך, לבחור את האווירה המועדפת מתוך סגנונות שונים ושימוש בכלים להתאמה אישית של החלל הפנימי והעיצוב החיצוני כאחד.

מרכב קונספט אל הרנו שלך

יש לנו את הרכב שאתה צריך

הכירו את מבחר דגמי רנו
הכירו דגמי קונספט נוספים
-
EZ-PRO Concept
העתיד של הובלת משלוחים בעיר.
EZ-ULTIMO Concept
חוויית נסיעה יוקרתית.