תשוקה מחשמלת

DEZIR Concept

קווים נקיים, חושניים וחמים, רכב הקונספט Renault DEZIR מגלם את התשוקה שלנו למכוניות.

Renault DEZIR Concept

מעורר את החושים

רנו DEZIR Concept הוא רכב ספורט קופה חשמלי בעל עיצוב חם ואנרגטי. כשהרכב בתנועה, צורתו הגלית והחושנית ומשחק ההשתקפויות על פני הרכב מעוררים את חושיך.
מיניואן קונספט DEZIR של רנו - מבט חזיתי
פנים חדשות לרנו
הפגוש הקדמי העוצמתי של רנו DEZIR Concept מתאפיין בגריל המתפרש לכל הרוחב ובמרכזו סמל המותג בגימור כרום הבולט על פני הגוון השחור של הגריל הקדמי. פנסי הפריזמה הקדמיים מאופיינים בגרפיקה המובהקת שלהם, ובשילוב השוליים המחוררים הם מעניקים לדזיר חתימת תאורה ייחודית.
מיניואן קונספט DEZIR של רנו - מבט מלפנים, מחובר לעמדת טעינה
צליל ייחודי
רנו DEZIR Concept זכתה גם לצליל אופייני ייחודי. בשיתוף פעולה עם IRCAM (המכון למחקר ולתיאום אקוסטי מוזיקלי), פיתחנו סביבה אקוסטית בהתאמה מיוחדת. כך משתמשי דרך אחרים יוכלו לדעת בזמן שהרכב החשמלי השקט מתקרב לעברם. בנוסף, כל נהג יכול לבחור את עולם הסאונד שלו.

Renault DEZIR Concept

להכנס לאווירה קלילה

בפנים, תא הנוסעים של רנו DEZIR Concept נישא על כנפי התשוקה. השימוש שנעשה בחומרים, צורות וצבעים מעורר תחושת קלילות, כמו ריחוף על ענן.
רכב קונספט ספורט קופה דזיר של רנו מושבים קדמיים
נוחות עוטפת
הספסל הקדמי הדו-מושבי העשוי כיחידה אחת מעניק נוחות עוטפת. כדי להדגיש את תחושת התשוקה המשותפת והקלילות, הוא כולל מספר אלמנטים משולבים המקושטים בעור לבן, עם תפירה בדוגמת שמיכת טלאים וגימור מנוגד אחיד בצד הנהג, כדי לרמז לכאורה על המשיכה הבלתי ניתנת לעצירה בין השניים.
רכב קונספט ספורט קופה דזיר של רנו - מבט על הדשבורד
חוויית נהיגה מחשמלת
בצד הנהג, לוח המחוונים משקף את היעילות של רכב הספורט קופה. עם המנוע החשמלי שלו הוא מגיע ל-100 קמ"ש תוך 5 שניות ול-50 קמ"ש ב-2 שניות בלבד. הודות למד תאוצה מואר בתלת-ממד, הריגוש שלך בנהיגה ממריא פי עשרה בעוד מסך המגע מאפשר לך לשלוט על כל המידע הטכני.

מרכב קונספט אל הרנו שלך

יש לנו את הרכב שאתה צריך

הכירו את מבחר דגמי רנו
Frendzy Concept
רכב חשמלי חדשני לעבודה ולמשפחה.
R-SPACE Concept
מיני-ואן עם אופי.