רנו מעלה הילוך

ALASKAN Concept

כמותג מוביל בשוק הרכב המסחרי הקל באירופה במשך קרוב ל-20 שנה, עם נוכחות חזקה גם בדרום-אמריקה ואפריקה, החלטנו להעלות הילוך. המשימה: להפוך את רנו למותג בינלאומי מוביל בשוק רכבי העבודה. לשם כך פיתחנו את טנדר הקונספט Renault ALASKAN.

Renault ALASKAN Concept

עיצוב חסון, אתלטי ומודרני

הנוכחות המרשימה והמפתה של רכב הקונספט Alaskan מגלמת את הזהות של המותג רנו עם האסתטיקה המאפיינת את קטגורית הטנדרים הקשוחים.
מבט מאחור על טנדר הקונספט Alaskan של רנו
מרשים מכל כיוון
המימדים המרשימים של Renault ALASKAN Concept משדרים כוח ועוצמה מכל כיוון שתביטו בו. דפנות הצד שריריות ומפוסלות, קשתות גלגלים מודגשות וחישוקי סגסוגת יחודיים בגודל 21-אינץ', מותירים את הרושם שהטנדר הזה מסוגל לעמוד בכל משימה.
רנו אלאסקן טנדר קונספט, מבט מהצד
הצהרה עיצובית מודרנית
אפילו ברכב גדול כמו Renault ALASKAN Concept, אלו הפרטים שעושים את ההבדל. נגיעות בגווני זהב או כחול מהממים במראות הצד, קליפרים של הבלמים, וו הגרירה מאחור ובחישוקי הגלגלים, מכסה מנוע מרשים וגימור מטאלי באפקט סאטן, מוברש ומלוטש ופנסי LED בחתימת C הייחודית... כל אלה מדגישים את אופיו החסון והמודרני של הטנדר.

Renault ALASKAN Concept

רכב לעבודה ולשעות הפנאי בכל יום

יצרנו את Renault ALASKAN Concept  שיתאים לכל הצרכים: עבודה, בילויים ושגרת היום-יום, ליהנות מהחיים בכל מצב.
טנדר הקונספט Alaskan של רנו - גבר מעמיס את תא המטען
מושלם לצורכי עבודה
לרנו ALASKAN שלדה חזקה במיוחד עבור אחיזת כביש מושלמת. מרווח הגחון הנדיב רנו מציע נוחות אמיתית בנהיגה. לטנדר כושר גרירה של יותר מטון יחד עם ארגז מטען מרשים, גדול ומרווח באורך ובעומק כאחד.
טנדר הקונספט Alaskan של רנו - בבילוי בשטח
אידיאלי לשעות הפנאי
מושלם לטיולים, הרפתקאות ובילויי ספורט, עם ארגז מטען גדול שמסוגל בקלות להכיל אופני הרים, ציוד קמפניג, גלשנים ועוד. תא הנהג מספק נוחות פרימיום: אבזור באיכות גבוהה וקישוריות בטכנולוגיה מתקדמת. מראות הצד כוללות מצלמה מובנית שתוכל לצלם את הנוף החולף על פניך בנסיעה.
טנדר הקונספט Alaskan של רנו - בשביל הגישה לחניה בבית
אופטימלי לחיי היום-יום
ALASKAN Concept הוא גם רכב יוקרתי שמתאים לשגרת חיי היום-יום, עם חישוקי 21-אינץ', חוויית נהיגה נוחה וידידותית וסגנון עירוני מודרני המבדילים אותו מפני רכבים דומים בעולם הטנדרים. קווי המתאר הספורטיביים והחדים מסתיימים בתאורת LED אחורית משולבת פנסי איתות בצורת C עם מסגרת אלומיניום מוברש.

הצצה לחיים של פול

לחיות, לבלות ולעבוד עם ALASKAN Concept

פול עובד כצלם מקצועי עבור מספר מגזינים בינלאומיים. הוא צריך רכב מרווח עבור ציוד הצילום שלו מתוצרת ©Hasselblad, רכב חסון ורב-תכליתי שיעמוד בכל תנאי השטח, בשלג, בכפור, בדרך חצץ ובמדבר.
יצרנית המצלמות השוודית ©Hasselblad עם Renault ALASKAN Concept
רנו וחברת Hasselblad השוודית שיתפו פעולה בהצגת היכולת של Alaskan Concept לספק מענה לשלושה צרכים שונים: עבודה, פנאי ונסיעות שגרתיות. חברת Hasselblad משוודיה מייצרת מצלמות וציוד צילום. היא ידועה במצלמות שלה ששימשו את המעבורות בפרוייקט אפולו של נאס"א בהנחתת האדם הראשון על הירח.

מרכב קונספט אל הרנו שלך

יש לנו את הרכב שאתה צריך

רנו קפצ'ר
מחפש רכב חדש?
גלה את מבחר הרכבים של רנו.
צריך רכב עבודה?
גלה את המסחריות של רנו