רנו ספורט: ממסלול המירוצים אל הכביש

דגמי ספורט

דגמי RS ו-RS Line מצוידים בטכנולוגיות שפותחו עבור מסלול המירוצים, ונחשבים כרכבים המובילים של רנו.
מאות אלפי נהגים יצרו קהילה בינלאומית החולקת את התשוקה לרנו ספורט על פני הכבישים ברחבי העולם. 

RS Line

סדרת RS Line מציעה נראות יותר ספורטיבית עבור הלקוחות שמעוניינים להשיג נוכחות בולטת בכביש עם עיצוב דינמי.

Megane RS

דגמי RS מספקים את הביצועים הטובים ביותר וחוויית נהיגה דינמית ללא פשרות: הטוב ביותר של רנו ספורט.

ממסלול המירוצים אל הכביש

הספורט המוטורי הינו מעבדת הפיתוח של פתרונות טכנולוגים חדשים והכוח המניע מאחורי החידושים שלנו.
הידע והמומחיות שלנו אינם משמשים רק עבור מסלול המירוצים, אלא אנו משלבים את הטכנולוגיות הללו ברכבי הכביש הסטנדרטים שלנו כדי לספק עבורכם ביצועים גבוהים, אמינות וחוויית נהיגה מהנה.          

טכנולוגיית 4Control

מערכת היגוי לארבעה גלגלים עבור ביצועים מדויקים יותר. מערכת היגוי חדשנית זו מאפשרת לגלגלים האחוריים להסתובב באמצעות מחולל אלקטרוני.
הגדרות מערכת ההיגוי נקבעו על ידי מהנדסי רנו ספורט ומשלבים ספורטיביות, דינמיות ודיוק בפניות חדות ועיקולים, עבור נהיגה מהנה וחווייות חדשות ומסעירות.

RS Monitor

תוך שנים ספורות, מערכות איסוף נתונים חוללו מהפכה בשיטות העבודה עבור נהגי ספורט מוטורי. עם מערכת RS Monitor הטכנולוגיות האלו זמינות עבור כולם! מערכת RS Monitor, זמינה במערכת R-LINK, מציגה על גבי מסך המולטימדיה מידע טלמטרי בזמן אמת של מאפייני הנהיגה (לחץ, טמפרטורה, סל"ד מנוע, זווית היגוי וכו') בתצורה גרפית ברורה ומנומטר דיגיטלי.

Launch Control

אם תמיד חלמתם על אופטימיזציה מושלמת כבר בהתנעה, אתם תאהבו את מערכת בקרת האצה Launch Control. מערכת אלקטרונית זו פותחה במיוחד עבור מטרה אחת: מומנט המנוע מותאם באופן שוטף כדי לספק לגלגלים אחיזה מרבים מבלי להחליק על פני הכביש.

RS Vision

הביצועים של RS מתבטאים לא רק בשלדה אלא גם במערכת התאורה RS Vision המשלבת ארבע פונקציות הנשלטות ביחידת בקרה אחת: תאורת צד, תאורה סובבת פניה, תאורת ערפל ותאורה לטווח רחוק.

טכנולוגיית Turbo Ball Bearing

טכנולוגיית מגדש הטורבו הוצגה על ידי רנו ב-1977 במירוץ פורמולה 1, והיא מאפיינת את מרבית הדגמים של רנו, החל מ-RS ועד ה-GT.
בשנת 2018, מגאן RS אימצה את טכנולוגיית טורבו “ball bearing” הישר ממכונית F1 המודרנית. הטורבו המסתובב במהירות של כ-200,000 סל"ד, מכיל כעת מיסבים כדוריים קרמיים קלים ועמידים שפועלים בצורה חלקה יותר.

גלו עוד אודות רנו ספורט

New Megane RS Trophy

מעוררת את התשוקה לנהיגה

סדרת המירוצים של רנו

התשוקה לספורט מוטורי.

היסטוריה עשירה

120 שנה של אתגרים ספורטיבים