סדרת המירוצים של רנו ספורט

לחוות כמה מן הרגעים הייחודים והבלתי נשכחים של הספורט המוטורי.

Renault CLIO Cup

אנשים רבים ברחבי העולם נהנים מסדרת CLIO Cup. מאז השקתה של הסדרה האגדית R8 Gordini Cup בשנת 1966 ולהנאתכם הרבה, רנו ספורט הבטיחה את נוכחותה המתמשכת במסלולי המירוצים באירופה ובעולם כולו. ואיננו מתכוונים לעצור שם! בשנת 2017, המשכנו על כנפי ההצלחה ויזמנו את סדרת המירוצים הארצית 8 CLIO Cup במדינות שונות: בריטניה, צרפת, ספרד, איטליה, בלגיה-הולנד-לוקסמבורג, סקנדינביה, מרכז אירופה וסין.

עם אלפי דגמים שנמכרו מאז 1991, ארבעת הדורות של דגמי CLIO Cup, הידועים בשל ביצועיהם, אמינותם והיותם ברי השגה, זכו להצלחה גדולה. CLIO Cup יורשת את היכולות של CLIO R.S 200 EDC עם מנוע 1.6 ליטר טורבו בעל הזרקה ישירה המספק 220 כ"ס עם מומנט מתמשך של 270 ניוטון-מטר, בשילוב תיבת הילוכים רציפה עם פקדי הילוכים בגלגל ההגה, המגבירים עוד יותר את הביצועים שלה.

Renault CLIO R3T Trophy

החל משנת 2017, צוותי מירוצים יכולים להשתתף בגביע ארצי בארבעה אזורים באירופה: צרפת, הרי האלפים, איטליה וחצי האי האיברי. בנוסף לתמיכה הטכנית המוענקת לכל הלקוחות ולשיוויון ההזדמנויות הספורטיבי של הראלי, סדרת CLIO R3T Trophy מספקת לנהגים חווייה אמיתית.

מבחינה מכנית, CLIO R3T חושפת את החוזקות שלה באמצעות סרנים ייחודיים מלפנים ומאחור. בולמי הזעזועים המתכווננים החדשים מתאימים את עצמם לתנאי הדרך מספקים לכל הנהגים את ההזדמנות למצוא את האיזון הנכון שיאפשר להם להתחרות בכל סוגי המשטחים. מצוידת בתיבת 6-הילוכים רציפה, ובקרוב, פקדי הילוכים מגלגל ההגה, מנוע 1.6 ליטר טורבו של CLIO R.S. 200 EDC זכה לטיפול מיוחד. ככזה, המנוע מספק ביצועים ללא מתחרים עם הספק מירבי של 242 כ"ס ומומנט של 480 נ"מ.

גלו עוד אודות רנו ספורט

New Megane RS Trophy

מעוררת את התשוקה לנהיגה
רנו בספורט המוטורי

היסטוריה עשירה

120 שנה של אתגרים ספורטיבים

חדשנות טכנולוגית

תחרויות הן ההשראה שלנו עבור חוויית הנהיגה שלכם.