סדרת המירוצים של רנו ספורט

לחוות כמה מן הרגעים הייחודים והבלתי נשכחים של הספורט המוטורי.

Formula Renault

כבר מגיל 16, נהגי ספורט מוטורי צעירים ומלאי תקווה מתמודדים עם עולם תחרותי מאוד. עליהם להבין כיצד מכונית מירוץ פועלת כדי לשפר את הביצועים שלה וללמוד כיצד להתמודד עם הלחץ במירוץ. בפורמולה רנו, הם לומדים מהר את יסודות המקצוע שלהם מאחורי ההגה של מכונית מושב יחיד המונעת באמצעות מנוע 2.0 ליטר בעל 16 שסתומים, המספק 210 כ"ס עם תיבת 7-הילוכים רציפה ובקרת היגוי.

האמירה הנושנה הטוענת שנדרשת עונת מירוצים אחת ללמידה ועונה נוספת כדי לנצח, נשמעת כיום קצת מיושנת. סדרת Formula Renault, שנוסדה לפני 45 שנה, שמרה תמיד על קצב ההתפתחות, מוכנה לעמוד בצרכים המשתנים של נהגים מתחילים ממרוצי קארטינג או מתחומים אחרים. מאחר והגיל הממוצע של תחילת הקריירה במירוצי Formula One צנח משמעותית בשנים האחרונות, תקופת ההכשרה ירדה בהתאם. Formula Renault, בית-ספר אמיתי לנהיגה במכונית מושב יחיד, חושפת או מאמתת מהר מאוד את כשרונם של נהגים צעירים.

Renault CLIO Cup

אנשים רבים ברחבי העולם נהנים מסדרת CLIO Cup. מאז השקתה של הסדרה האגדית R8 Gordini Cup בשנת 1966 ולהנאתכם הרבה, רנו ספורט הבטיחה את נוכחותה המתמשכת במסלולי המירוצים באירופה ובעולם כולו. ואיננו מתכוונים לעצור שם! בשנת 2017, המשכנו על כנפי ההצלחה ויזמנו את סדרת המירוצים הארצית 8 CLIO Cup במדינות שונות: בריטניה, צרפת, ספרד, איטליה, בלגיה-הולנד-לוקסמבורג, סקנדינביה, מרכז אירופה וסין.

עם אלפי דגמים שנמכרו מאז 1991, ארבעת הדורות של דגמי CLIO Cup, הידועים בשל ביצועיהם, אמינותם והיותם ברי השגה, זכו להצלחה גדולה. CLIO Cup יורשת את היכולות של CLIO R.S 200 EDC עם מנוע 1.6 ליטר טורבו בעל הזרקה ישירה המספק 220 כ"ס עם מומנט מתמשך של 270 ניוטון-מטר, בשילוב תיבת הילוכים רציפה עם פקדי הילוכים בגלגל ההגה, המגבירים עוד יותר את הביצועים שלה.

Renault CLIO R3T Trophy

החל משנת 2017, צוותי מירוצים יכולים להשתתף בגביע ארצי בארבעה אזורים באירופה: צרפת, הרי האלפים, איטליה וחצי האי האיברי. בנוסף לתמיכה הטכנית המוענקת לכל הלקוחות ולשיוויון ההזדמנויות הספורטיבי של הראלי, סדרת CLIO R3T Trophy מספקת לנהגים חווייה אמיתית.

מבחינה מכנית, CLIO R3T חושפת את החוזקות שלה באמצעות סרנים ייחודיים מלפנים ומאחור. בולמי הזעזועים המתכווננים החדשים מתאימים את עצמם לתנאי הדרך מספקים לכל הנהגים את ההזדמנות למצוא את האיזון הנכון שיאפשר להם להתחרות בכל סוגי המשטחים. מצוידת בתיבת 6-הילוכים רציפה, ובקרוב, פקדי הילוכים מגלגל ההגה, מנוע 1.6 ליטר טורבו של CLIO R.S. 200 EDC זכה לטיפול מיוחד. ככזה, המנוע מספק ביצועים ללא מתחרים עם הספק מירבי של 242 כ"ס ומומנט של 480 נ"מ.

גלו עוד אודות רנו והספורט המוטורי

רנו מגאן RS

רנו ספורט
Megane RS

מעוררת את התשוקה לנהיגה.

ספורט מוטורי
צוות Renault F1

פורמולה 1 מהווה חלק מרכזי מתחרויות המירוץ של רנו, והקבוצה שלנו כוללת את כל תחומי הספורט המוטורי של המותג.