רנו קפצ'ר - מאפיינים

נוחות

חוויית נסיעה מושלמת

תהנו מכל היתרונות של רכב קרוסאובר עם מרחב פנימי נדיב ואבזור חכם אשר תוכנן כדי להעניק לכם נוחות מרבית.

תא מטען גדול

תא המטען של רנו קפצ'ר הוא מהגדולים בקטגוריה עם נפח מרבי של 536 ליטר ומודולריות ייחודית הודות לאפשרות הזזת שורת המושבים האחורית קדימה. ועם קיפול מושבים 60:40 תוכלו להתאים אותו לכל צורך.

מגוון מקומות אחסון

תא כפפות גדול, תאי אחסון משולבים במשענת היד המרכזית, בקונסולה ובדלתות.. קחו איתכם את כל מה שאתם צריכים לנסיעה.

בלם חניה אלקטרוני

בלם החניה האלקטרוני, הכולל את פונקציית Auto-hold* הופך את החיים לקלים יותר. הבלם מופעל אוטומטית עם כיבוי המנוע ומשתחרר כשמתחילים בנסיעה.

מפתח חכם והנעה Hands Free

תוכלו לפתוח, לנעול ואף להתניע את הקפצ'ר שלכם בקלות וללא צורך במפתח, כל עוד כרטיס המפתח החכם נמצא איתכם בכיס או בתיק.
* פונקציית Auto Hold אינה זמינה ברמת גימור intense.

טכנולוגיה

מחוברים לעולם כל הדרך

הטכנולוגיות החדשניות של רנו קפצ'ר מאפשרות לכם לשמור על קשר עם העולם ולשלוט טוב יותר בנסיעה.

מערכת מולטימדיה

מערכת המולטימדיה החדשה ברנו קפצ'ר כוללת ממשק אינטואיטיבי וקל לתפעול על גבי מסך מגע איכותי בגודל 7-אינץ' או מסך ורטיקלי 9.3-אינץ', בהתאם לרמת הגימור.

הודות לתמיכה ב-™Apple Carplay ו-™Android Auto המערכת מתממשקת באופן מלא לסמארטפון שלכם, כך שכל האפליקציות שלכם יהיו זמינות לשימוש על גבי מסך המגע המרכזי.

לוח מחוונים דיגיטלי TFT

כל נתוני הנהיגה מוצגים לפניכם על גבי לוח המחוונים הדיגיטלי עם מסך TFT צבעוני בגודל 4.2 אינץ' או 7 אינץ' בהתאם לרמת הגימור. תוכלו להתאים אישית את התצוגה מתוך סגנונות שונים לבחירה.

מערכת multisense*

מערכת multisense מאפשרת לכם להתאים את רנו קפצ'ר למצב הרוח שלכם בכל יום. בחרו בין שלוש מצבי נהיגה ושמונה סגנונות של תאורת אווירה בתא הנהג, עבור חוויית נסיעה מהנה בהתאמה אישית.
* מערכת multisense אינה זמינה ברמת גימור intense.

מערכות סיוע בנהיגה

מצלמה אחורית וחיישני חניה

מצלמה אחורית וחיישני חניה

מצלמת רוורס וחיישני חניה מלפנים ומאחור מסייעים לכם לתמרן בקלות את הרכב למקום החניה. כשאתם נוסעים לאחור, המצלמה מציגה לפניכם על גבי מסך המגע המרכזי את הסביבה מאחורי הרכב. הודות לחיישני החניה תקבלו התראה קולית כאשר אתם קרובים מדי לאובייקט כלשהו מלפנים או מאחור.

בקרת שיוט אדפטיבית

בקרת שיוט אדפטיבית

בקרת השיוט האדפטיבית עוקבת אחר קצב התנועה בכביש ומסייעת לשמור על מהירות נסיעה קבועה ומרחק קבוע מן הרכב שלפניכם. המערכת מאטה באופן אוטומטי כשהתנועה איטית וממשיכה מחדש במהירות שהגדרתם כאשר הדרך פנויה.

תאורה אדפטיבית

תאורה אדפטיבית

רנו קפצ'ר מצוידת בתאורת LED מלאה הכוללת מערכת תאורה אדפטיבית היודעת להפעיל אוטומטית את האורות הגבוהים כשאתם זקוקים להם, ומעמעמת אותם לתאורה רגילה כאשר היא מזהה רכב המגיע ממול למניעת סינוור נהגים אחרים בכביש.

* תאורה אדפטיבית אינה זמינה ברמת גימור intense.


בטיחות

סעו בראש שקט הודות למערכות בטיחות מתקדמות המגנות עליכם לאורך כל הנסיעה.
מערכת בלימה אוטונומית

מערכת בלימה אוטונומית*

רנו קפצ'ר שומרת עליכם ומנטרת את התנועה והסכנות בכביש כל הזמן. כאשר רכב אחר בולם במפתיע או הולך רגל חוצה את הכביש, מערכת הבלימה האוטונומית* הכוללת זיהוי הולכי רגל מתריעה בפני הנהג על כך ואף מסוגלת לבלום אוטומטית במידה והנהג אינו מגיב בזמן.

* מערכת עזר משלימה לנהג הפועלת בכפוף לתנאי הכביש, מהירות הרכב, אופן הנהיגה ומגבלות נוספות. לפרטים יש לעיין בספר הרכב.

בקרת סטיה מנתיב אקטיבית

בקרת סטיה מנתיב אקטיבית

רנו קפצ'ר שומרת אתכם בטוחים במסלול הנסיעה. מערכת בקרת סטיה מנתיב אקטיבית מתריעה בפניכם כאשר היא מזהה שאתם עומדים לחצות את סימוני הנתיב בכביש מבלי לאותת. ואם אינכם מגיבים בזמן המערכת מסוגלת להתערב בהיגוי ולנתב אתכם חזרה למרכז הנתיב.

זיהוי תמרורי תנועה

זיהוי תמרורי תנועה

מערכת זיהוי תמרורים משתמשת במצלמה הקוראת ומזהה את תמרורי התנועה בדרך. המערכת מתריעה בפניכם כאשר חרגתם מן המהירות המרבית המותרת על גבי הצג בלוח המחוונים.

* המערכת אינה זמינה ברמת גימור intense.

זיהוי שטח "מת"

זיהוי שטח "מת"

רנו קפצ'ר מנטרת את כל הרכבים החולפים באזור שטח "מת". מערכת זיהוי שטח "מת" מתריעה בפניכם באמצעות נורית חיווי הנדלקת במראות הצד, כך שתוכלו לעבור בבטחה בין הנתיבים.

בטיחות מרבית לכל הנוסעים

בטיחות מרבית לכל הנוסעים

מומחי הבטיחות שלנו תכננו כל פרט ופרט ברנו קפצ'ר עבור בטיחות כל הנוסעים: מבנה שלדה מחוזק, 6 כריות אוויר, משענות ראש התומכות מפני "צליפת שוט", חגורות בטיחות עם קדם מותחנים ומגביל עומס.

*התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח. להרחבה אנא ראה/י תנאי השימוש של האתר