Renault ARKANA - מאפיינים

נוחות

רנו ארקנה עבורכם תא נוסעים מרווח ונוחות פרימיום לכל הנוסעים.

בקרת אקלים אלקטרונית

בחרו את הטמפרטורה האידיאלית עבורכם ומערכת בקרת האקלים האלקטרונית תדאג לשאר המאפיינים כדי שתמיד יהיה לכם נעים בארקנה שלכם.

בלם חניה חשמלי

בלם החניה החשמלי, הכולל את פונקציית Auto-hold* הופך את החיים לקלים יותר. הבלם מופעל אוטומטית עם כיבוי המנוע ומשתחרר כשמתחילים בנסיעה עם ההאצה.

משטח טעינה אלחוטי*

ברנו ארקנה אין צורך לדאוג שיהיה ברשותכם כבל טעינה. הקונסולה המרכזית כוללת משטח טעינה אלחוטי לסמארטפון. פשוט הניחו את הטלפון שלכם במקום הייעודי ותוכלו להשאר מחוברים לאורך כל הדרך.

מראה מרכזית מתכהה*

המראה המרכזית ברנו ארקנה מתכהה אוטומטית בהתאם לתאורה בחוץ כדי לספק עבורכם ראות מיטבית מאחור. וברמת גימור S Edition SR היא מגיעה בעיצוב מעודן ללא מסגרת.

מפתח חכם והנעה Keyless

תוכלו לפתוח, לנעול ואף להתניע את רנו ארקנה שלכם בקלות וללא צורך במפתח, כל עוד כרטיס המפתח החכם נמצא איתכם בכיס או בתיק.

תא מטען גדול

תא המטען של רנו ארקנה E-Tech מציע עבורכם נפח של 480 ליטר עד 1,263 ליטר עם מושבים אחוריים מקופלם. עם אפשרות לקיפול מושבים בפיצול 60:40 תוכלו להתאים אותו לכל צורך.
* משטח טעינה אלחוטי ומראה מרכזית מתכהה אינם זמינים ברמת גימור iconic.

טכנולוגיה

מערכת מולטימדיה

מערכת המולטימדיה Easy Link החדשה ברנו ארקנה כוללת ממשק אינטואיטיבי וקל לתפעול על גבי מסך מגע איכותי בגודל 7-אינץ' או מסך ורטיקלי 9.3-אינץ', בהתאם לרמת הגימור.

המערכת כוללת תאימות ל-™Android Auto ו-™Apple CarPlay, המאפשרת לכם לייבא אל הרכב את אנשי הקשר שלכם, אפליקציות מועדפות, לנווט בדרך, להאזין למוזיקה אהובה ועוד. פשוט חברו את מכשיר הסמארטפון שלכם וצאו לדרך.

לוח מחוונים דיגיטלי TFT

כל המידע הנחוץ עבורכם בנהיגה מוצג לפניכם על גבי לוח המחוונים עם מסך תצוגה צבעוני בגודל 7 אינץ' או 10 אינץ' בהתאם לרמת הגימור. תוכלו להתאים אישית את התצוגה מתוך סגנונות שונים לבחירה.

מערכת multisense*

מערכת multisense מאפשרת לכם להתאים את רנו ארקנה למצב הרוח שלכם בכל יום. בחרו בין מצבי נהיגה שונים וסגנונות של תאורת אווירה בתא הנהג, עבור חוויית נסיעה כמו שאתם אוהבים.
* מערכת multisense אינה זמינה ברמת גימור iconic.

מערכות סיוע בנהיגה

מצלמה אחורית וחיישני חניה

מצלמה אחורית וחיישני חניה

מצלמת רוורס וחיישני חניה מלפנים ומאחור מסייעים לכם לתמרן בקלות את הרכב למקום החניה. בעת נסיעה לאחור, המצלמה מציגה לפניכם על גבי המסך המרכזי את האזור מאחורי הרכב. הודות לחיישני החניה תקבלו התראה קולית כאשר אתם קרובים מדי לאובייקט כלשהו מלפנים או מאחור.

בקרת שיוט אדפטיבית

בקרת שיוט אדפטיבית

בקרת השיוט האדפטיבית עוקבת אחר קצב התנועה בכביש ומסייעת לשמור על מהירות נסיעה קבועה ומרחק קבוע מן הרכב שלפניכם. המערכת מאטה באופן אוטומטי כשהתנועה איטית וממשיכה מחדש במהירות שהגדרתם כאשר הדרך פנויה.

* בקרת שיוט אדפטיבית אינה זמינה ברמת גימור iconic.

תאורה אדפטיבית

תאורה אדפטיבית

רנו ארקנה מצוידת בתאורת LED מלאה הכוללת מערכת תאורה אדפטיבית היודעת להפעיל אוטומטית את האורות הגבוהים בעת הצורך, ומעמעמת אותם לתאורה רגילה כאשר היא מזהה רכב המגיע ממול כדי להימנע מסינוור נהגים אחרים בכביש.

* תאורה אדפטיבית אינה זמינה ברמת גימור iconic.


בטיחות

מערכת בלימה אוטונומית

מערכת בלימה אוטונומית*

מערכת בלימה אוטונומית מנטרת את התנועה והסכנות בכביש כל הזמן. כאשר רכב אחר בולם במפתיע או הולך רגל חוצה את הכביש, המערכת שכוללת זיהוי הולכי רגל ורוכבי אופניים מתריעה בפני הנהג על כך, ובמידה והנהג אינו מגיב בזמן, המערכת מסוגלת לבלום אוטומטית את הרכב.

* מערכת עזר משלימה לנהג הפועלת בכפוף לתנאי הכביש, מהירות הרכב, אופן הנהיגה ומגבלות נוספות. לפרטים יש לעיין בספר הרכב.

בקרת סטיה מנתיב אקטיבית

בקרת סטיה מנתיב אקטיבית

רנו ארקנה מסייעת לכם להשאר בנתיב הנסיעה. מערכת בקרת סטיה מנתיב אקטיבית מתריעה בפניכם כאשר היא מזהה שאתם עומדים לחצות את סימוני הנתיב בכביש מבלי לאותת. ואם אינכם מגיבים בזמן המערכת מסוגלת להתערב בהיגוי ולנתב אתכם חזרה למרכז הנתיב.

זיהוי שטח "מת"

זיהוי שטח "מת"

מערכת זיהוי שטח "מת" ברנו ארקנה מנטרת את כל הרכבים החולפים לידכם באזור שאינכם יכולים להבין בהם. המערכת מתריעה בפניכם באמצעות נורית חיווי הנדלקת במראות הצד, כך שתוכלו לעבור בבטחה בין הנתיבים.

* מערכת זיהוי שטח "מת" אינה זמינה ברמת גימור iconic.

התראת תנועה חוצה מאחור

התראת תנועה חוצה מאחור

בעת נסיעה לאחור, למשל כשאתם יוצאים מהחניה, המערכת סורקת את האזור שמאחורי הרכב מפני אובייקטים שיתכן ואינכם מבחינים בהם. כאשר המערכת מזהה רכב המגיע מאחוריכם מימין או משמאל, היא מתריע בפניכם על כך, כדי שתדעו להגיב בזמן ולהמנע מהתנגשות.

* מערכת התראת תנועה חוצה מאחור אינה זמינה ברמת גימור iconic.


*התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח. להרחבה אנא ראה/י תנאי השימוש של האתר