חדשות

מה קורה ברנו

הדפסשלח לחבר
רנו מגאן אסטייט

רנו מגאן אסטייט

מגאן אסטייט ממשיכה את מהפכת הדיזל של רנו בישראל. הנהג הישראלי מצטרף לטרנד העולמי של נהיגה ברכבים המשלבים חוויית נהיגה ותפיסה חסכונית.

עיצוב המגאן משדר דינאמיות  ויציבות בכל הדגמים. העיצוב המצודד שלה, הקווים הזורמים, הפרופורציות וההרמוניה מעבירים את תחושת החיוניות והזריזות ומעצימים את חווית הנהיגה של המגאן בנהיגה עירונית ובשטח פתוח.

מנוע ה-dCi 110 - המוכר מהפלואנס דיזל עבר מספר שיפורים. המנוע בנפח 1.5 ליטר בהספק של 110 כ"ס, עם 24.5 קג"מ כבר ב-1,750 סל"ד צריכת הדלק השתפרה והיא מגיעה בחלק מהגרסאות ל-26.3 ק"מ לליטר ע"פ נתוני היצרן. המגאן אסטייט, המוצגת לראשונה בישראל, נותנת פתרון עם שיק מהודק לרב שימושיות ומסבירה את הצלחת הדגם בעולם.

רנו פלואנס

רנו פלואנס בנזין ודיזל

הפלואנס החדשה הינה הרכב הראשון של רנו בישראל המציג  את תפיסת העיצוב החדשה של החברה, הכוללת גריל עוצמתי עם סמל רנו מוגדל ומודגש בחזית הרכב. תפיסה זו תלווה את המותג בדגמים החדשים הצפויים להגיע לארץ במהלך השנה הקרובה. עד היום מכרה הפלואנס בישראל יותר מ15,000 רכבים ונחשבת להצלחה בכל קנה מידה.

הפלואנס החדשה מצוידת במנוע טורבו דיזל 1.5, בעל הספק של 110 כ"ס, ותצרוכת דלק חסכונית במיוחד ועומדת על 1:22.7(משולב). ומנוע  בנזין 1.6 ליטר חדש, בעל הספק של 115 כ"ס עם תצרוכת דלק משופרת באופן משמעותי ביחס לדגם היוצא העומדת על 15.6 ק"מ/לליטר בנסיעה משולבת ע"פ נתוני היצרן. למנוע הבנזין משודך גיר רציף (CVT) , המקנה לרכב תחושת כוח עם העברת הילוכים רציפה ונעימה, זאת כאמור בנוסף לשיפור של 25% בתצרוכת הדלק מול הדגם היוצא.

היא הגדולה בקטגוריה ומיועדת לקהל הרוצה ליהנות מנוחות של רכב מרווח ובטיחותי, עם דגש רב לחסכון בדלק.

רנו מגאן קופה

רנו מגאן קופה 1.2 ל'

רנו, החלה לשווק את משפחת המגאן החדשה ואיתה דגם חדש של מגאן קופה עם מנוע 1.2 טורבו בנזין. המגאן קופה החדשה מציעה דגם צעיר בעיצוב מסוגנן, רמת איבזור גבוהה לצד עוצמה  וחווית נהיגה ספורטיבית.

הקופה מציגה קווים ספורטיביים הנמשכים מכתפיה המעוגלות אל החזית האגרסיבית. מחוזקים על ידי פסי הגנה בצבע הרכב בצדדים, תאורת LED ופנסי ערפל קידמיים ובשילוב עם חישוקי הסגסוגת המעוצבים מדגישים את אופייה הצעיר והספורטיבי. בנוסף רמת האבזור אקספרסיון כוללת גלגל הגה מצופה עור מתכוונן לגובה ולמרחק, בקרת אקלים מפוצלת, בקרת שיוט נשלטת מגלגל ההגה הכוללת מגביל מהירות, BLUETOOTH , ועוד. בתוספת תשלום ניתן להוסיף גם גג פנורמי.

נושא הבטיחות ברנו עומד בראש סדרי העדיפויות. מערכת הבטיחות של המגאן קופה כוללת 6 כריות אוויר עם מתג ניתוק כרית אוויר קדמית במושב הימני, בקרת יציבות ESP, בקרת אחיזה למניעת החלקה ASR, סיוע לבלימת חירום EBA ו- ABS.

רנו קליאו, רנו קליאו RS

קליאו / קליאו RS

במהלך חודש יולי החלה קרסו מוטורס לשווק את הרנו קליאו החדשה- קליאו 4, בישראל.

הקליאו מגיעה לאחר שביססה את מקומה בחמישייה הפותחת של המכוניות הנמכרות ביותר באירופה, (מקום שני) עם עלייה מרשימה של 29% במכירת מול שנה שעברה.

עיצוב הקליאו החדשה מבוסס על רכב הקונספט DeZir עם צללית דמוית קופה', ידיות הדלתות האחוריות אינטגרליות בגוף הרכב, קווי מתאר עוצמתיים המסתיימים בגריל קדמי מודגש ושילובי צבעים מרגשים בחוץ ובפנים הרכב. סביבת הנהג של הקליאו מציגה לראשונה סטנדרט חדש בקטגוריה עם אבזור מתקדם שאין דומה לו בסופר מיני, לדוגמא: מסך מגע ומערכת פיקוד אינטגרלית מקורית בעברית מהיצרן הכוללת מערכת ניווט המשתלבת באופן הרמוני עם העיצוב הכולל ועוד. בנוסף, ניתן לבחור אופציות לאבזור הרכב בצבעים רבים ובטקסטורות שונות, גם באבזור החיצוני וגם באבזור הפנימי. הקליאו מגיעה עם שלושה מנועים לבחירה: בנזין 1.2 V16 עם תיבת הילוכים ידנית, טורבו בנזין 1.2 עם תיבת הילוכים אוטומטית וטורבו בנזין 0.9 ידני עם תיבת הילוכים ידנית , עם צריכת דלק חסכונית ובטיחות ברמה גבוהה – 5 כוכבי בטיחות. נושא הבטיחות ברנו עומד בראש סדרי העדיפויות והקליאו החדשה, כמו קודמותיה זכתה אף היא בחמישה כוכבי בטיחות במבחני NCAP.


בקטגורית הספורט השיקה רנו את רכב הספורט רנו קליאו RS 200 EDC אשר מעלה את רף הביצועים והספורטיביות לדרגה חדשה, עם הצגת מנוע 1.6 ליטר טורבו 200 כ"ס מפיתוחה של מחלקת רנו-ספורט, המשודך לתיבת 6 הילוכים כפולת מצמדים. מעטפת העיצוב בעלת הקווים החושניים של הקליאו RS 200 EDC בשילוב עם תכונות שילדה, ניהוג, מנוע, גיר וטכנולוגיות ייחודיות שפותחו ע"י רנו ספורט, מביאה לכבישי ישראל לראשונה האצ'בק ספורטיבית במלוא מובן המילה המשלבת תכונות ספורטיביות ודינאמיות בלתי מתפשרת בהתאם למורשת רבת השנים של רנו-ספורט, ביחד עם שימושיות, נוחות וורסטיליות.

הקליאו RS מיוצרת ומכוונת עבור נהגים המעריכים רכבי ספורט בעלי עיצוב ייחודי ואיכויות נהיגה ספורטיבית ברכב מדויק ומרגש.

רנו קפצ'ר

רנו קפצ'ר

חברת קרסו מוטורס משיקה את רנו קפצ'ר הקרוסאובר החדש והמצליח מבית רנו. החופש העיצובי והיצירתיות ההנדסית המופגנת ע"י רנו בקפצ'ר, יצרה רכב שבנוסף להיותו קרוסאובר מעוצב וייחודי, הינו שימושי ומרווח מעבר למקובל בקטגוריה ומידותיו החיצוניות מותאמות לתנועה זריזה במרחב האורבאני.

הרנו קפצ'ר מציע מבחר רחב של אפשרויות עיצוב ואבזור בהתאמה אישית, עם שלל צבעי פנים וחוץ כולל אופציה לדו-גוונית בצבע החיצוני (Two Tone), מגוון אפשרויות בחירה של סוג וצבע הריפוד, אביזרי פנים וחוץ צבעוניים בגרפיקות שונות וחישוקי סגסוגת מעוצבים בצבעים שונים. הקפצ'ר מאפשר ללקוחותיו להטביע את חותמם האישי ולהביע את אישיותם באמצעות בחירת עיצוב מותאם אישית.

ההנאה מנהיגה ויעילות צריכת האנרגיה של הקפצ'ר הנם מאפיינים המשותפים לשתי גרסאות ההנעה אשר ישווקו בישראל: TCe 90 ידני, ו-TCe120 עם תיבה אוטומטית כפולת מצמדים. מנוע TCe 120 הוא מנוע טורבו מתקדם בנפח 1.2 ליטר, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית כפולת מצמדים. המנוע מפיק 120 כ"ס, וגולת הכותרת שלו מצויה בזמינות הכח הגבוהה 19.37 קג"מ בסל"ד נמוך ב2,000 סל"ד ובצריכת הדלק ורמת הזיהום הנמוכות (צריכת דלק משולבת 18.5 ק"מ/לליטר ו-3 ציון ירוק).

מנוע TCe 90 הוא מנוע טורבו קטן מימדים ומהפכני בנפח 0.9 ליטר, המיועד ומיוצר במיוחד לתנועה זריזה במרחב העירוני. מנוע זה משודך לתיבת הילוכים ידנית 5 הילוכים, מפיק 90 כ"ס ובעל מומנט של 13.76 קג"מ ב-2,500 סל"ד. יחידת הנעה זו מציגה נתוני חיסכון וזיהום מדהימים: צריכת דלק משולבת 20.4 ק"מ/לליטר ו-2 ציון ירוק.

במסורת רנו, הקפצ'ר עומד בסטנדרטי הבטיחות המחמירים ביותר (הן בהיבט הגנה על נוסעים, והן בהגנה על הולכי רגל), וזה מכבר זכה בציון מושלם של 5 כוכבי בטיחות במבחני EURO-Ncap.

הזמן נסיעת מבחן

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת


אנא מלא את פרטיך ונציגנו ישוב אליך בהקדם.
יש לבחור דגם מן הרשימה
פרטי התקשרות
יש למלא שם פרטי
יש למלא שם משפחה
יש להזין מס' טלפון להתקשרות ספרות בלבד, ללא רווח או סימן מקף
יש למלא כתובת דוא"ל תקינה
יש לסמן כן/לא בדבר אישור קבלת חומר פרסומי


תודה שפנית אל רנו.
בקשתך נקלטה במערכת, נציגנו יצור איתך קשר בהקדם.

אירעה שגיאה.
אנא נסה שנית מאוחר יותר.


צור קשר

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת


אנא מלא את פרטיך ונציגנו ישוב אליך בהקדם.
פרטי התקשרות
יש להזין שם פרטי
יש להזין שם משפחה
יש להזין מס' טלפון בשימוש ספרות בלבד, ללא רווח או מקף
יש להזין כתובת דוא"ל תקינה
פרטי הפניה
יש לבחור מתוך הרשימה את סיבת הפנייה
יש לסמן כן/לא בדבר אישור קבלת חומר פרסומי


תודה שפנית אל רנו.
בקשתך נקלטה במערכת, נציגנו יצור איתך קשר בהקדם.

אירעה שגיאה.
אנא נסה שנית מאוחר יותר.