מגזין רנו

רנו מגאן גרנד קופה

חמישה דברים שעושים אותה למשפחתית מנצחת
מרחב ונוחות? רנו מגאן גרנד קופה היא הרבה יותר מזה, ומוסיפה לרשימת היתרונות שלה יכולות משפחתיות יוצאות דופן שקשה להתחרות בהן
לפעמים קשה להסביר תחושות במילים. זה בדיוק מה שיקרה לכם אחרי שתיכנסו לרנו מגאן גרנד קופה. משהו באווירה הכוללת יגרום לכם שלא לרצות לצאת מהרכב ולהמשיך לנהוג בו. ובכל זאת, אם תתעקשו, אפשר לשים את האצבע על לפחות חמש נקודות שהופכות את הגרנד קופה למשפחתית מוצלחת כל כך.

1. חוויית יוקרה – כבר בגרסת הבסיס

אנחנו יודעים, רוב המשפחות לא מצפות מהמכונית המשפחתית שלהן להיות יוקרתית, אבל רנו מגאן גרנד קופה לא מסתפקת באמות המידה המקובלות. כבר בגרסת הבסיס נהנים הנהג או הנהגת ובני המשפחה לא רק מעיצוב פנים מרחיב נפש שבא לידי ביטוי בפרטים הקטנים, אלא גם מכרטיס כניסה והנעה ללא מפתח, מערכת מולטימדיה עם מסך מגע, כפתורי שליטה בהגה וידית הילוכים מצופי עור. התחושה שמתקבלת היא של פלח יוקרתי יותר מהמשפחתיות.

שדרוג לרמת Intense מקפיצה את חוויית היוקרה עם שלל מערכות ופינוקים, ממושבי בד בשילוב עור, דרך מסך מולטימדיה ורטיקלי ענק, שמוצב באופן מאונך ומשרה אווירת פרמיום טכנולוגי, תאורת אווירה שהגוון והבהירות שלה ניתנים להתאמה אישית ועד למערכת קול 3D Sound by ARKAMYSTM משובחת.

2. יש בה מקום לכל דבר

לכל בן משפחה יש את הגאדג'טים, השתייה או כל דבר אחר שהוא נושא עימו לרכב. כשנכנסים לרנו מגאן גרנד קופה מגלים, בין היתר, שני דברים: יש המון מקום לכולם, ויש המון מקום גם לדברים שלהם. בכל דלת מובנה תא אחסון מצוין עם שפע של נפח יעיל. לנהג יש שטח ייעודי ושימושי מאוד לסמארטפון ולכבלים שלו וגם מגרעות ייעודיות לאחסון מטבעות לכל צורך. בין הנהג והנוסע יש סדרה של תאים שמורכבים מתא עמוק ובסמוך לו מחזיקי כוסות שאפשר להתאים לפי גודל הבקבוק או הפחית. כל המרחב והנפח הזה אינם באים על חשבון תא המטען. מדובר בתא מטען עם מרחב שימושי ביותר לנשיאת עגלות ילדים, מזוודות ותיקים וכולו מואר ביעילות בתאורה עילית, בניגוד לרוב התאורות של תאי מטען שמאירות מהצד, ובאופן חלקי בלבד.

3. באמת חשבו שם גם על מי שיושב מאחור

במכוניות רבות המושבים האחוריים הם מעין "סימון וי" על צורך. ברנו מבינים שהיושבים במושבים האחוריים חשובים ויקרים לא פחות מהיושבים מלפנים. קפיצה פנימה מגלה איך התובנה הזו הפכה לביצוע. המושבים מרווחים, תומכים היטב בגוף ונוחים מאוד.

התכנון הנדיב מצד רנו מאפשר ישיבה של שלושה מבוגרים, זה לצד זה. יושבי המושבים האחוריים נהנים מתאורת קריאה ומפתחי מיזוג משלהם, שיעבירו את הקיץ הישראלי, וגם את החורף, בטמפרטורה משפחתית נעימה. אם לא יושבים במושב האמצעי, אפשר לפתוח בין היושבים משענת רחבה ונעימה במיוחד, שבה מוטמעים שני מחזיקי כוסות.

4. כיף לא רק לנסוע בה, אלא גם להביט בה

לא שציפינו אחרת ממחלקת העיצוב שאחראית ליצירות כמו רנו טווינגו, Zoe, קפצ'ר או מכונית התצוגה TREZOR, אבל רנו מגאן גרנד קופה לא פחות מרהיבת עין משהיא מרחב משפחתי משובח.

קווי הפיסול המינימליסטיים והמדויקים ברחבי גופה של המכונית משולבים באופן שיקי וייחודי. הגריל הקדמי כאילו נלקח ממחוזות העתיד, ומול כל אלה מצליחים להתבלט האייקונים הגדולים בעיצוב הגרנד קופה: הפנסים הקדמיים והאחוריים. אלו ואלו עוצבו בקפידה באמצעות טכנולוגיות Led חדשניות וחותמת פסי האור שלהם – הקדמיים c-shape דמויי עין אנושית, והאדומים האגדיים דמויי הגל מאחור – אינה משאירה אף צופה אדיש.

5. צריכת הדלק? לשפשף את העיניים כמה שהיא נמוכה

רכב הוא סעיף נכבד בתקציב המשפחתי השוטף, וצריכת הדלק מורגשת היטב בארנק. רנו מגאן גרנד קופה מוצעת עם שני מנועים איכותיים וחסכוניים במיוחד. מעבר לעוצמה הרבה ולאמינות הגבוהה, המנועים הללו חסכוניים מאוד. מנוע הבנזין מצויד בטכנולוגיות חיסכון מתקדמות, ממגדש הטורבו ועד להזרקה הישירה מבוקרת המחשב, וכך הוא משיג צריכת דלק נמוכה במיוחד. והדיזל? לא תפסיקו לשפשף את העיניים שוב ושוב, הן אל מול הנתונים שיוצגו במחשב הדרך והן אל מול אלו שיוצגו במשאבת הדלק. צריכת הדלק של רנו מגאן גרנד קופה דיזל היא אחת הנמוכות בכל העולם בתחום המכוניות המשפחתיות – לא פחות מזה.
חסכוניות, יוקרה, מרחב, נוחות, דאגה לכל משפחה – כל אלה מאפיינים אומנם את רנו מגאן גרנד קופה ומייחדים אותה. אך עדיין אנחנו עושים לה עוול, כי רק נסיעת מבחן תגלה לכם מהי החוויה המיוחדת שמעניקה הגרנד קופה למשפחה. אל תשכחו להביא את הילדים ולהושיב אותם מאחור .

עוד כתבות במגזין

רנו קדג'אר - רכב פנאי שטח משפחתי

רכב פנאי משפחתי אידיאלי

עשר סיבות טובות ההופכות את רנו קדג'אר לבולטת שברכבי הפנאי המשפחתיים.
רנו קליאו, רכב הסופר מיני מספר 1 באירופה

הסופר מיני שפיצחה את הנוסחה

רנו קליאו היא רכב הסופר מיני הנמכר ביותר באירופה וניצב במקום השני מתוך כלל הרכבים הנמכרים ביותר ביבשת. מה הופך את רנו קליאו ללהיט מכירות?
רנו קפצ'ר רכב קרוסאובר עירוני, מבט מלפנים

רנו קפצ'ר: מה גרם לאירופאים להתאהב בה?

כיצד מצליח הקרוסאובר המסוגנן הזה לשמור על מקומו בראש טבלת המכירות באירופה ברציפות זה שנים ולהדיח לא פחות מ-20 טוענים לכתר?
* התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח. להרחבה אנא ראה/י תנאי השימוש של האתר.