Renault KOLEOS - מאפיינים

נוחות

מרווחת, פרקטית ומודולרית –רנו קולאוס מציעה חלל מרווח ונוחות מרבית לכל הנוסעים.

בקרת אקלים מפוצלת

מערכת בקרת האקלים מאפשרת לנהג ולנוסע שלצידו להתאים בנפרד את הטמפרטורה המועדפת עליהם. בנוסף, פתחי אוורור הממוקמים בגב הקונסולה המרכזית מאפשרים גם לנוסעים מאחור ליהנות ישירות ממיזוג האוויר.

בלם חניה חשמלי

בלם החניה החשמלי מופעל אוטומטית עם כיבוי המנוע ומשתחרר כשיוצאים לדרך עם ההאצה.

עיסוי במושבים הקדמיים*

ברמת גימור executive, המושבים הקדמיים מתכווננים חשמלית וכוללים אפשרות לחימום ואוורור המושבים, ובנוסף הנהג והנוסע שלצידו יוכלו ליהנות מפונקציית עיסוי במושב.

*זמין ברמת גימור executive בלבד.

שפע של אחסון

מחזיקי כוסות, תא כפפות גדול ותא אחסון במשענת היד המרכזית. קולאוס מציעה מגוון פתרונות אחסון, המאפשרים לכם לארגן את חפציכם בהישג יד.

תא מטען מודולרי

צריכים יותר מקום? קפלו מטה את המושבים האחוריים בלחיצת כפתור אחת ותקבלו רצפה שטוחה עם נפח טעינה מרבי של 1,707 ליטר.

מראה מרכזית מתכהה

המראה המרכזית מתכהה אוטומטית בהתאם לתאורה בחוץ כדי לספק עבורכם ראות מיטבית מאחור.

טכנולוגיה

מערכת מולטימדיה

מערכת המולטימדיה R-link 2 של רנו קולאוס מגיעה מסך מגע צבעוני ורטיקלי בגודל 8.7 אינץ', בהתאם לרמת הגימור, המעניק עבורכם חוויית משתמש ידידותית הודות לממשק גרפי נוח עם תמיכה בשפה העברית.

המערכת כוללת תאימות עם מערכת ™Android Auto ו-™Apple CarPlay, המאפשרת לכם לייבא את אנשי הקשר שלכם, אפליקציות מועדפות, לנווט בדרך, להאזין למוזיקה האהובה ועוד. פשוט חברו את מכשיר הסמארטפון שלכם וצאו לדרך.

לוח מחוונים דיגיטלי tft

כל נתוני הנהיגה מוצגים על גבי לוח המחוונים הדיגיטלי עם מסך TFT צבעוני בגודל 7 אינץ'. תוכלו להתאים אישית את התצוגה מתוך סגנונות שונים לבחירה.

מערכת שמע BOSE™ Surround*

עם מערכת שמע BOSE™ Surround הכוללת 12 רמקולים איכותיים וסאבוופר אקטיבי, רנו קולאוס מזמינה אתכם ליהנות מחוויית האזנה סוחפת ויוצאת דופן.

*זמין ברמת גימור executive בלבד.

מערכות סיוע בנהיגה

מצלמה אחורית וחיישני חניה

מצלמה אחורית וחיישני חניה

מצלמת רוורס וחיישני חניה מלפנים ומאחור מסייעים לכם לתמרן בקלות את הרכב למקום החניה. כשאתם נוסעים לאחור, המצלמה מציגה לפניכם על גבי מסך המגע המרכזי את הסביבה מאחורי הרכב. הודות לחיישני החניה תקבלו התראה קולית כאשר אתם קרובים מדי לאובייקט כלשהו מלפנים או מאחור.

בקרת שיוט אדפטיבית

בקרת שיוט אדפטיבית

בקרת השיוט האדפטיבית עוקבת אחר קצב התנועה בכביש ומסייעת לשמור על מהירות נסיעה קבועה ומרחק קבוע מן הרכב שלפניכם. המערכת מאטה באופן אוטומטי כשהתנועה איטית וממשיכה מחדש במהירות שהגדרתם כאשר הדרך פנויה.

תאורה אדפטיבית

תאורה גבוהה אדפטיבית*

רנו קולאוס מצוידת בתאורת LED מלאה, וברמת גימור executive היא גם כוללת מערכת תאורה אדפטיבית היודעת להפעיל אוטומטית את האורות הגבוהים כשאתם זקוקים להם, ומעמעמת אותם לתאורה רגילה כאשר היא מזהה רכב המגיע ממול כדי להמנע מסינוור נהגים אחרים בכביש.

*זמין ברמת גימור executive בלבד.

מערכת חניה אוטומטית

מערכת חניה אוטומטית*

מצאתם מקום חניה מאתגר? פשוט מקמו את הקולאוס שלכם במקביל למקום החניה ומערכת החניה האוטומטית תסייע לכם להשלים את המשימה. המערכת מסוגלת למדוד את מקום החניה ולכוון את הרכב לחניה מושלמת.

*זמין ברמת גימור executive בלבד.


בטיחות

רנו קולאוס מצוידת בטכנולוגיות העדכניות ביותר המספקות עבורכם רמת בטיחות גבוהה לנסיעה בראש שקט.
מערכת בלימה אוטונומית

מערכת בלימה אוטונומית

רנו קולאוס שומרת עליכם ומנטרת את התנועה בכביש כל הזמן.
הולך רגל חוצה את הכביש או רכב אחר בולם במפתיע? מערכת הבלימה האוטונומית* הכוללת זיהוי הולכי רגל מתריעה בפני הנהג על כך. במידה והנהג אינו מגיב בזמן המערכת מסוגלת לבלום אוטומטית.

* מערכת עזר משלימה לנהג הפועלת בכפוף לתנאי הכביש, מהירות הרכב, אופן הנהיגה ומגבלות נוספות. לפרטים יש לעיין בספר הרכב.
בקרת סטיה מנתיב

בקרת סטיה מנתיב

שמרו בבטחה על מסלול הנסיעה. מערכת בקרת סטיה מנתיב יודעת לזהות את סימוני הנתיבים בכביש ומספקת התרעה קולית כאשר הנהג סוטה מן הנתיב מבלי לאותת על כך.

זיהוי שטח "מת"

זיהוי שטח "מת"

מערכת זיהוי שטח "מת" מנטרת את כל הרכבים החולפים באזור שטח "מת" ומתריעה בפני הנהג באמצעות נורית חיווי הנדלקת במראות הצד, כך שיוכל לעבור בין נתיבים בבטחה.

5 כוכבי בטיחות

5 כוכבי בטיחות

רנו קולאוס זכתה לדירוג הגבוה ביותר של 5 כוכבי בטיחות במבחן EURO NCAP (2017). המהנדסים שלנו ציידו את המכונית באבזור הבטיחות הטוב ביותר: 6 כריות אוויר, מערכות סיוע בנהיגה, התאמה של הפגוש ומכסה המנוע להפחתת חומרת הפגיעה בהולכי רגל... לנהיגה בטוחה ושלווה.


** התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח. להרחבה אנא ראה/י תנאי השימוש של האתר