Renault MEGANE Grand Coupé - מאפיינים

עיצוב מוקפד מבלי להתפשר על נוחות

רנו מגאן גרנד קופה משדרגת את חוויית הנהיגה שלכם. הודות למבנה המרווח ולמקומות אחסון בהישג יד, הנסיעה מעולם לא היתה כל-כך נוחה וקלה.

בקרת אקלים מפוצלת

כפתורי בקרת אקלים נפרדים מאפשרים לנהג ולנוסע שלצידו להתאים את עוצמת מיזוג האוויר בהתאם למה שנוח לכל אחד מהם. והודות לפתחי אוורור הממוקמים בגב הקונסולה המרכזית, גם הנוסעים מאחור יוכלו ליהנות ישירות ממיזוג האוויר.

בלם חניה חשמלי

בלם החניה החשמלי מופעל אוטומטית עם כיבוי המנוע ומשתחרר כשיוצאים לדרך עם ההאצה.

תא מטען אקסטרה לארג'

לרנו מגאן גרנד קופה יש תא מטען מרווח במיוחד בנפח של 503 ליטר. עם המפתח הרחב של תא המטען, הטענת חפצים גדולים ומגושמים הופכת קלה ופשוטה יותר.

טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת

שדרגו את חוויית הנהיגה שלכם עם רנו מגאן גרנד קופה המצויידת במגוון יישומים טכנולוגיים מתקדמים.

מערכת מולטימדיה

מערכת המולטימדיה החדשה במגאן גרנד קופה כוללת ממשק אינטואיטיבי וקל לתפעול על גבי מסך בגודל 7 אינץ' או מסך ורטיקלי בגודל 9.3 אינץ', בהתאם לרמת הגימור.

הודות לתמיכה ב-™Apple Carplay ו-™Android Auto* המערכת מתממשקת באופן מלא לסמארטפון שלכם, כך שכל האפליקציות שלכם יהיו זמינות לשימוש על גבי מסך המגע המרכזי.
* חלק מיישומי מערכת המולטימדיה המותקנת ברכב זה אינם פעילים בישראל ו/או לא ניתן לעדכן אותם, ולפיכך אין היצרן או היבואן מתחייבים לכך.

לוח מחוונים דיגיטלי

כל נתוני הנהיגה מוצגים לפניכם על גבי לוח המחוונים הדיגיטלי עם מסך TFT צבעוני בגודל 7 אינץ' או 10 אינץ' (בהתאם לרמת הגימור). תוכלו להתאים אישית את התצוגה מתוך סגנונות שונים לבחירה.

מערכת multisense*

מערכת multisense מאפשרת לכם להתאים את מגאן גרנד קופה למצב הרוח שלכם בכל יום. בחרו בין ארבעה מצבי נהיגה ושמונה סגנונות של תאורת אווירה בתא הנהג, עבור חוויית נסיעה מהנה בהתאמה אישית.

*זמין ברמת גימור intense plus בלבד.

מערכות סיוע בנהיגה

מצלמה אחורית וחיישני חניה

מצלמה אחורית וחיישני חניה

מצלמת רוורס וחיישני חניה אחוריים וקדמיים מסייעים לכם לתמרן בקלות את הרכב למקום החניה. כשאתם נוסעים לאחור, המצלמה מציגה לפניכם על גבי מסך המגע המרכזי את הסביבה מאחורי הרכב. הודות לחיישני החניה תקבלו התראה קולית כאשר אתם קרובים מדי לאובייקט כלשהו מלפנים או מאחור.

*חיישני חניה קדמיים זמינים ברמת גימור intense plus בלבד.

מערכת חניה אוטומטית

מערכת חניה אוטומטית*

מצאתם מקום חניה מאתגר? פשוט מקמו את המגאן גרנד קופה שלכם במקביל למקום החניה ומערכת החניה האוטומטית תסייע לכם להשלים את המשימה. המערכת מסוגלת למדוד את מקום החניה ולכוון את הרכב לחניה מושלמת.

*זמין ברמת גימור intense plus בלבד.

תצוגה עילית

תצוגה עילית*

הודות לתצוגה העילית, כל המידע החיוני זמין עבורכם במבט אחד. מהירות הנסיעה, הניווט או מערכות הסיוע בנהיגה, כל הנתונים שאתם צריכים תמיד לנגד עיניכם, כך שתוכלו לנסוע בראש שקט מבלי להסיר את העיניים מן הכביש.

*זמין ברמת גימור intense plus בלבד.

תאורה אדפטיבית

תאורה אדפטיבית*

רנו מגאן גרנד קופה מצוידת בתאורת LED מלאה הכוללת מערכת תאורה אדפטיבית היודעת להפעיל אוטומטית את האורות הגבוהים כשאתם זקוקים להם, ומעמעמת אותם לתאורה רגילה כאשר היא מזהה רכב המגיע ממול למניעת סינוור נהגים אחרים בכביש.

*זמין ברמת גימור intense plus בלבד.


בטיחות

רנו מגאן גרנד קופה מצויידת במערכות בטיחות מתקדמות לשמירה על בטיחות כל הנוסעים.
מערכת בלימה אוטונומית

מערכת בלימה אוטונומית*

רנו מגאן גרנד קופה שומרת עליכם ומנטרת את התנועה והסכנות בכביש כל הזמן. כאשר רכב אחר בולם במפתיע או הולך רגל חוצה את הכביש, מערכת הבלימה האוטונומית*, הכוללת זיהוי הולכי רגל, מתריעה בפני הנהג על כך ואף מסוגלת לבלום אוטומטית במידה והנהג אינו מגיב בזמן.

* מערכת עזר משלימה לנהג הפועלת בכפוף לתנאי הכביש, מהירות הרכב, אופן הנהיגה ומגבלות נוספות. לפרטים יש לעיין בספר הרכב.

זיהוי שטח "מת"

זיהוי שטח "מת"

מערכת זיהוי שטח "מת" מנטרת את כל הרכבים החולפים באזור שטח "מת" ומתריעה בפניכם באמצעות נורית חיווי הנדלקת במראות הצד, כך שתוכלו לעבור בין הנתיבים בבטחה.

*זמין ברמת גימור intense plus בלבד.

בקרת סטיה מנתיב

בקרת סטיה מנתיב

רנו מגאן גרנד קופה שומרת אתכם בטוחים במסלול הנסיעה. מערכת בקרת סטיה מנתיב מספקת התראה קולית, כאשר היא מזהה שאתם עומדים לחצות את סימוני הנתיב בכביש מבלי לאותת, כדי שתדעו להגיב בזמן ולשוב למרכז הנתיב.

בקרת שיוט אדפטיבית

בקרת שיוט אדפטיבית*

בקרת השיוט האדפטיבית עוקבת אחר קצב התנועה בכביש ומסייעת לשמור על מהירות נסיעה קבועה ומרחק קבוע מן הרכב שלפניכם. המערכת מאטה באופן אוטומטי כשהתנועה איטית וממשיכה מחדש במהירות שהגדרת כאשר הרכב מלפנים מאיץ.

*זמין ברמת גימור intense plus בלבד.

מערכת להתראת עייפות

מערכת להתראת עייפות*

מערכת להתרעת עייפות מנטרת את דפוסי ההיגוי שלכם ואם המערכת מזהה שיתכן ואתם נעשים מנומנמים וזקוקים להפסקה, היא מתריעה בפניכם על כך באמצעות חיווי קולי ובהודעה על גבי הצג בלוח המחוונים הדיגיטלי.

*זמין ברמת גימור intense plus בלבד.

*התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח. להרחבה אנא ראה/י תנאי השימוש של האתר