בטיחות

מגוון מערכות מתקדמות לסיוע בנהיגה

Renault AUSTRAL E-Tech full hybrid

מערכות סיוע בנהיגה

בקרת שיוט אדפטיבית

שמרו על מרחק בטוח מן הרכב שלפניכם במהלך הנסיעה. המערכת מסוגלת באופן אוטומטי לבלום אם אתם קרובים מדי לרכב שמלפנים. כאשר התנועה בכביש מאטה, מערכת Stop&Go מאפשרת לרכב לדומם את המנוע ולהתניע מחדש אוטומטית כשהתנועה מתקדמת בנסיעה.

*זמין ברמת גימור techno בלבד.

סיוע בחניה

סרטון הדמייה של מערכת תצוגה היקפית

מצלמות 360° לתצוגה היקפית

4 מצלמות מציגות את סביבת הרכב בתצוגת 360° כדי שתוכלו לתמרן את הרכב בקלות וללא מאמץ אל תוך מקום החניה.


*זמין ברמות גימור iconic ו-techno בלבד.

בטיחות

סרטון הדמייה של מערכת תאורת אוטומטית

תאורת LED אוטומטית

מעבר אוטומטי בין תאורה גבוהה לתאורה רגילה. מערכת זו מופעלת באמצעות מצלמה הממוקמת מעל השמשה הקדמית. המערכת מתאימה אוטומטית את אלומת האור של הפנסים בהתאם לתנועה בכביש ותנאי מזג האוויר כדי להימנע מסינוור נהגים אחרים בדרך ולהבטיח תאורה מיטבית בלילה.

*זמין ברמות גימור iconic ו-techno בלבד.

התראת שטח "מת"

מערכת זו פועלת במהירות נסיעה של 15 קמ"ש ומעלה. כאשר המערכת מזהה רכב החולף באזור שטח "מת" כשאתם מנסים לעבור נתיב, היא מתריאה בפניכם על כך באמצעות נורית חיווי במראות הצד.

*זמין ברמות גימור iconic ו-techno בלבד.

התראת סטייה מנתיב

באמצעות מצלמה המותקנת מאחורי המראה המרכזית, המערכת מנטרת את סימוני הנתיב בכביש, ומתריעה בפני הנהג אם הוא עומד לסטות מן הנתיב ללא כוונה.

מניעת סטייה מנתיב

המערכת פועלת במהירות של 70 קמ"ש ומעלה, ושולטת בהיגוי כדי להשיב אתכם למרכז הנתיב אם את עומדים לחצות את סימוני הנתיב בכביש מבלי לאותת.

התראת שטח "מת" וסטייה מנתיב אקטיבית

המערכת מזהירה אתכם אם היא מזהה מצב להתנגשות כאשר אתם מנסים לעבור נתיב, ואם אינכם מגיבים בזמן היא מסוגלת לנתב אתכם בעדינות למרכז הנתיב.

*זמין ברמות גימור iconic ו-techno בלבד.

מערכת בלימה אוטונומית וזיהוי הולכי רגל ורוכבי אופניים

באמצעות שימוש בחיישני רדאר, המערכת מחשבת את המרחק מהרכב שמלפנים ומתריעה בפני הנהג במקרה של סיכון להתנגשות. הנהג יכול לבלום בהתאם, אך אם אינו מגיב בזמן ועדיין קיים מצב סיכון, המערכת מסוגלת לבלום באופן אוטומטי כדי להימנע מהתנגשות.

בלימה אוטונומית מפני תנועה חוצה

כאשר אתם פונים שמאלה בצומת, המערכת מחשבת את המרחק בין הרכב שלכם לבין הרכב שאתם חוצים המגיע ממול, ומתריעה בפניכם אם קיים סיכון להתנגשות חזיתית. הנהג יכול לבלון בהתאם, אבל אם המערכת עדיין מזהה מצב סיכון, היא מגבירה את הלחץ על הבלמים. אם הנהג אינו מגיב כראוי, המערכת מסוגלת לבלום באופן אוטומטי.

התראת עייפות נהג

המערכת מזהה אם הנהג מאבד ריכוז ומראה סימני עייפות בדפוס הנהיגה ומספקת התראה המציעה לנהג לצאת להפסקת התרעננות.

תאורה גבוהה אדפטיבית

באמצעות מצלמה הממוקמת מעל השמשה הקדמית המערכת מזהה שינויים בתאורה בכביש בהתאם למצב התנועה והתאורה בחוץ ומתאימה באופן אוטומטי את עוצמת התאורה של הרכב עבור תאורה מיטבית מבלי לסנוור נהגים אחרים בדרך.

*זמין ברמות גימור iconic ו-techno בלבד.

תאורת LED ראשית אדפטיבית

המערכת מתאימה אוטומטית את עוצמת התאורה ומכוונת את אלומת האור כדי להתאים לתנאי מזג האוויר ותנאי הדרך (מהירות ועיקולים בכביש), עבור בטיחות ונוחות משופרת בנסיעה.

*זמין ברמות גימור iconic ו-techno בלבד.

יציאה בטוחה לנוסעים

אם הנוסעים האחרים פותחים את הדלת לצאת מן הרכב ויש מצב סיכון של רכב מתקרב, המערכת מתריעה בפניהם על כך.

*זמין ברמות גימור iconic ו-techno בלבד.

* התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח. להרחבה אנא ראה/י תנאי השימוש של האתר.