מערכת מולטימדיה

יישומים מובנים של Google ומגוון אפליקציות

Renault AUSTRAL E-Tech full hybrid

מחוברים לאורך כל הדרך

מערכת openR היא אחת מהמערכות הדיגיטליות הגדולות ביותר לרכב, עם ממשק כולל של 774 סמ"ר המתפרש על פני שני מסכים בגודל 12-אינץ'. המערכת מציעה חוויית תקשורת מקיפה ואקסקלוסיבית הכוללת מערכת מולטימדיה openR link ושירותים מובנים של Google*.

התפתחות ושיפור תמידי

יישומים חדשים מתווספים בהדרגה למערכת openR link כדי שנוכל להתאים את חוויית הנסיעה לצרכים שלכם יותר ויותר. שדרגו את חוויית המולטימדיה שלכם עם רנו אוסטרל.

יישומים מובנים של Google

מערכת המולטימדיה openR link של רנו אוסטרל E-Tech full hybrid כוללת גם יישומים מובנים של Google*. השתמשו בפקודה קולית כדי לקבוע את הטמפרטורה ברכב, תכננו את מסלול הנסיעה או בחרו את המוזיקה האהובה ועוד. מערכת המולטימדיה openR link כוללת:

ניווט בזמן אמת

הימנעו מהפתעות לא נעימות בדרך כגון חסימת כבישים, רחוב חד-סטרי חדש, ניתוב זמני, שינויים בעומסי תנועה. מערכת ה-GPS מתעדכנת אוטומטית באמצעות Google Maps* כדי להבטיח עבורכם נהיגה מדויקת, גם אם החיבוק לרשת מתנתק.

  פקודה קולית

  השתמשו בפקודה קולית כדי להפעיל את שירות Google Assistant**, כך תוכלו לבצע דברים שונים מבלי שתצטרכו להסיר את הידיים מן ההגה ולהמשיך להיות ממוקדים בכביש. להתקשר לחברים, להאזין למוזיקה, לקבוע תזכורות או אפילו להתאים את הטמפרטורה ברכה – פשוט אמרו "היי גוגל" ובקשו את מה שאתם צריכים.

  הביאו לנסיעה את האפליקציות שלכם

  חשבון Google*** שלכם מצטרף אליכם לנסיעה. בדקו את ההודעות שלכם, האזינו למוזיקה שאתם אוהבים והשתמשו באפליקציות המועדפות עליכם עם נפח דאטה כולל של 3GB****.

  * Google, Google Maps הינם סימן מסחרי של Google LLC כלולים למשך 5 שנים.

  ** Google, Google Assistant הינם סימן מסחרי של Google LLC

  *** Google, Google Map and Google Play הינם סימן מסחרי של Google LLC

  **** תקף למשך 6 חודשים. 

  עד 35 אפליקציות ברכב*


  Amazon Music, Waze, אפליקציית פודקאסטים אהובה... – עד 35 אפליקציות* עם תוכן אקסקלוסיבי הזמין דרך מערכת openR link ברנו אוסטרל.

  * נדרשת התקנה של האפליקציות בהתאם להעדפות שלכם.

  * התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח. להרחבה אנא ראה/י תנאי השימוש של האתר.