קבוצת ®Renault F1

Formula One, סדרת המירוצים הותיקה בעולם הספורט המוטורי, עומדת במרכז תוכנית החדשנות שלנו.

המחויבות שלנו בפורמולה 1

-
מכונית המירוץ רנו RS20

Renault RS20

המכונית שהצטרפה בשנת 2020 בנויה מן השלדה של Renault RS20, מפותחת ומיוצרת במרכז קבוצת ®Renault F1 אשר באנסטון, אנגליה.
מנוע רנו E-TECH 19

Renault E-TECH 20

מנוע Renault E-TECH 20 מפותח במפעל הספורט המוטורי של רנו בווירי-שאטילון, בצרפת.

הכירו את צוות ®Renault F1

-
אסטבן אוקון

אסטבן אוקון

אסטבן אוקון הצטרף לצוות ®Renault F1 לפני עונת 2020 של אליפות העולם פורמולה 1, וסימן את חזרתו למושב המירוץ במשרה מלאה לאחר פיטוריו ב-2019. אסטבן מוכר היטב למשפחת רנו, כשבעונת 2016 שימש כנהג מבחן של הקבוצה. קודם לכן היה חבר בצוות Lotus Junior אשר באנסטון, אנגליה, אשר זכה באליפות אירופה בפורמולה 3 בשנת 2014. שנה אחר כך זכה אסטבן באליפות סדרת המירוצים GP3.

בגיל 23, אסטבן כבר הספיק להשלים 50 מירוצי גרנד פרי עם התוצאה הטובה ביותר בה הגיע פעמיים למקום החמישי בספרד ובמקסיקו בשנת 2017. באותה העונה, הוא השיג את המיקום הטוב ביותר בקריירה שלו בפורמולה 1, כשסיים את העונה במקום השמיני.
דניאל ריקרדו

דניאל ריקארדו

דניאל ריקארדו נכנס לעונת השניה שלו כנהג בצוות ®Renault F1. בשנתו הראשונה תחת מדי רנו, דניאל צבר נקודות בשמונה אירועים שונים, עם ההישג הגבוה לעונה כשסיים את הגרנד פרי באיטליה במקום הרביעי. את עונת 2019 בפורמולה 1 הוא סיים במקום התשיעי.

לדניאל יש קריירה מרשימה בפורמולה 1, עם 7 נצחונות, 29 פודיומים ו-3 פול פוזישן. המסע שלו אל פורמולה 1 כלל ארבע שנות התחרות במירוצי רנו, החל מקטגוריות לנהגים צעירים באליפות פורמולה רנו 2.0, סדרת המירוצים העולמית של רנו, ועד לפורמולה רנו 3.5, לפני שהתקדם לפורמולה 1 במהלך אליפות 2011.

גוואניו ז'ו

גואניו ז'ו

לאחר שנה מבטיחה כנהג פיתוח, גואניו ז'ו זכה לקידום כשהפך לנהג מבחן בצוות ®Renault F1 בעונת 2020 של פורמולה 1. ז'ו, שנשאר באקדמיית הספורט של רנו, עובד באופן צמוד יותר עם צוות F1 בתפקידו כנהג מבחן, אשר כולל נוכחות במירוצים, ימי מבחן והשתתפות במספר סימולטורים באנסטון כדי לשפר את הביצועים על המסלול.

כיליד שנחאי, הנהג הסיני הצעיר הצטרף לרנו בתחילת שנת 2019 והתחרה במירוץ פורמולה 2 אותו סיים במקום השביעי. ז'ו ממשיך להשתתף בפורמולה 2 גם בעונה זו, במטרה להתחרות על התואר.

גלו עוד אודות רנו והספורט המוטורי

רנו מגאן RS

רנו ספורט
Megane RS

מעוררת את התשוקה לנהיגה.

התשוקה לספורט מוטורי
סדרת המירוצים של רנו

אנו מזמינים אתכם לחיות את התשוקה לספורט המוטורי!